RTX 3080 ve i9 sistem toplama

Bütçe
65.000 70.000 tl arası
Hocam RX 6900 XT hazır sistem bakabilirsiniz ama stokta yok galiba.

Özelleştirerek alın.

Ya hocam ayıp değil mi biz burada RTX konuşuyoruz adamlar marsa çıkmış baktım birinin konumuna mars yazıyor türkler de marsa çıkmış biz burada 3090 konuşuyoruz bu kadar mı geriyiz?
:)

Yani sizce hangisini alayım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
DLSS+RTX açıldığı zaman aradaki FPS farkı ortada. Bu yüzden NVIDIA tarafını daha mantıklı buluyorum ama fiyatlar ortada.
Sizin de şimdi 70K'lık bütçeniz var bu yüzden 3090 bana daha mantıklı geliyor. Normal şekilde 6900XT biraz daha güçlü ama aman aman bir fark yok.
Dediğim gibi AMD tarafına DLSS benzeri bir şey gelebilir ama şu anlık böyle bir durum söz konusu değil. İleride ne olur, bilmiyorum.
Zaten 3090'lı topladık, o sistemin üzerinden yürüyün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
DLSS+RTX açıldığı zaman aradaki FPS farkı ortada. Bu yüzden NVIDIA tarafını daha mantıklı buluyorum ama fiyatlar ortada.
Sizin de şimdi 70K'lık bütçeniz var bu yüzden 3090 bana daha mantıklı geliyor. Normal şekilde 6900XT biraz daha güçlü ama aman aman bir fark yok.
Dediğim gibi AMD tarafına DLSS benzeri bir şey gelebilir ama şu anlık böyle bir durum söz konusu değil. İleride ne olur, bilmiyorum.
Zaten 3090'lı topladık, o sistemin üzerinden yürüyün.
Ok o zaman sistemin son durumunu atıyorum
AMD Ryzen 9 5950X Kutu: Amazon.com.tr

Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 3090 Gaming OC GV-N3090GAMING OC-24GD 24 GB GDDR6X 384 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Samsung 870 Evo 4TB 560MB-530MB/s Sata 2.5" SSD (MZ-77E4T0BW) | En Ucuzu Akakçe

Asus ROG X570 Crosshair VIII Hero 4800mhz(OC) RGB M.2 Wi-Fi AM4 ATX Anakart

G Skill Gskıll F4-3600c16d-32gtznc Trident Z Neo Rgb 32gb (2x16gb) Ddr4 3600 Mhz Cl16 Rgb Ram Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

ASUS ROG THOR 1200W 80+ PLATINIUM PSU FULL MODÜLER OLED EKRANLI GÜÇ KAYNAĞI - Gaming.Gen.TR

MSI MPG CORELIQUID K360 360 mm ARGB 2.4\" LCD Ekranlı Sıvı İşlemci Soğutucusu: Amazon.com.tr

Eğer bütçe kalırsa:

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=0.99

Samsung 980 PRO 2 TB PCIe 4.0 (7.000 MB/s'ye kadar) NVMe M.2 (2280) Dahili Solid State Drive (SSD) (MZ-V8P2T0BW): Amazon.com.tr
Ya bu Sinerji, Gaming, ince hesap, ve orijinal Akakçe'nin kendi sitesi güvenilir mi özellikle Gaming bu sitelere güvenebilir miyim?

PSU'yu bununla değiştirin:

Geri
Yukarı