RTX 3080 veya RTX 3070 laptop önerisi

Satıcı iyidir güvenilir.
Ben işte sorun vs çıkarsa korkum oldu Çinli konuşmada da söyledi tamir yapılıyormuş. Değişim olmuyor dedi. Cihaz güzel görünüyor fakat internette 3080 modeli tanıtımları var bunla ilgili bişey yok. Birde RAM tek kanal 16 gb 8x2 değil yani

Ben işte sorun vs çıkarsa korkum oldu Çinli konuşmada da söyledi tamir yapılıyormuş. Değişim olmuyor dedi. Cihaz güzel görünüyor fakat internette 3080 modeli tanıtımları var bununla ilgili bir şey yok. Bir de RAM tek kanal 16 GB 8x2 değil yani

Bir bu videosu var 16 GB olması ilerisi için daha iyi 16 GB daha ekleyebilirsen ama DDR5 RAM'lerde pahalı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaslar herkese selamlar,

Ck0011nt modelini almayi dusunuyorum. Hepsiburada 43 bin tl’ye satarken kendi sitesinde 51 bin tl’ye satiliyor. Hepsiburada’daki gpn iletisime guvenilir mi sizce? Ayrica bu model haric 3080’li bilgisayari bu fiyata satan baska marka veya site de goremedim. Alip deneyimleyen var mi aranizda?

Bir de 3080’li modelden memnun musunuz yoksa 40 bin tl seviyesinde tavsiye edebileceginiz baska bir marka model vs. var midir?

Sıkıntı olmaz bence başka seylerde sattığını bolca gördüm oranin, performans isterseniz o modeli almaniz lazim o butcedeki en güçlü ekran kartina sahip.

Sıkıntı olmaz bence başka seylerde sattığını bolca gördüm oranin, performans isterseniz o modeli almaniz lazim o butcedeki en güçlü ekran kartina sahip.
Hocam ilginc bir sekilde youtube’da yabanci kanallarda bile ayni marka modelin tek bir incelemesini gormedim. Bir tane alip deneyen adam yok mu bu bilgisayari?

Mesela anlatilana gore hp sogutma konusunu cozmus, gayet iyi calisiyor falan diyorlar ama konusulan bilgisayarlar hep 3060/3070 modelleri. 3080 ile ilgili kullanip yorum yapan gormedim daha.

Arkadaslar herkese selamlar,

Ck0011nt modelini almayi dusunuyorum. Hepsiburada 43 bin tl’ye satarken kendi sitesinde 51 bin tl’ye satiliyor. Hepsiburada’daki gpn iletisime guvenilir mi sizce? Ayrica bu model haric 3080’li bilgisayari bu fiyata satan baska marka veya site de goremedim. Alip deneyimleyen var mi aranizda?

Bir de 3080’li modelden memnun musunuz yoksa 40 bin tl seviyesinde tavsiye edebileceginiz baska bir marka model vs. var midir?
Fan sesindeki dengesiz hırıltıdan dolayı servisine vermek istediğimde GPN teknolojideki temsilci "Aynısı gelir" gibisinden konuşup işi yokuşa sürmeye çalıştı. HP'nin yabancı destek hattı çok daha fazla yardımcı oldu bu konuda. Satıcıyı bilemem fakat bu fiyat farkları boşuna değil. Tahminimce GPN teknoloji gibi markalar ürünü ilk çıktığı sularda HP'den temin ediyor ve depolarında muhafaza ediyorlar. Böyle ürünlere her yerde talep olomadığından aylarca depolarda bekletiliyor belki de oradan oraya taşıyorlar. Düşüncesi bile rahatsız edici. İmkanım olsaydı muhtemelen HP'nin kendi mağazasından almak isterdim.

Hocam ilginc bir sekilde youtube’da yabanci kanallarda bile ayni marka modelin tek bir incelemesini gormedim. Bir tane alip deneyen adam yok mu bu bilgisayari?

Mesela anlatilana gore hp sogutma konusunu cozmus, gayet iyi calisiyor falan diyorlar ama konusulan bilgisayarlar hep 3060/3070 modelleri. 3080 ile ilgili kullanip yorum yapan gormedim daha.
Aynen öyle. Yabancılar dahi ya farklı modelini inceliyor, ya üstünkörü anlatıp geçiyor. Adamların forumlarında bile tartışma konularına denk gelmedim aman aman

Hocam tabi ki ureticisinden almak mantiklidir fakat adamlar 51 bin tl diyorlar. Hani bin lira falan olsa neyse derdim fakat biraz riske giresim var acikcasi. Bir de su fan sikintisi kronik bir sey midir acaba? Cokca bahsedilmis de.

HP'lerde coil whine cok görülüyor hocam şans işi biraz da.
Su an birisi icimi rahatlatsa da siparis versem diye bekliyorum valla hocam. Ne zamandir bi pc almayi dusunuyorum zaten ama fiyatlar o kadar oynak ki, maas yatsin alayim dedigim monster laptopa gecen gun 3500 lira zam geldi. Hic bekleyecek sabrim kalmadi artik. Ne olacaksa olsun modundayim.

Alın geçin o zaman hocam sorun çıkarsa da yapacak bir şey var mı yok. 12700h ve DDR5 bellekler ilginizi çekiyorsa yeni modellerini de alabilirsiniz 3070 Ti var ama 115W.

Yeni konular

Geri
Yukarı