RTX 3090 kart 84 dereceyi gördü

feyyazz123

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i9 13900k
3090 White
G.skill 7800mhz 2x16gb
Asrock z790 LiveMixer
Samsung 990 Pro 1tb
Thermaltake tower 500 White
corsair h150i capellix xt
Arkadaşlar FurMark testini bırakıyorum sıfır kutulu 3090 faturalı aldım white Edition bu mining döneminden sonra çıkan bir ekran kartı. Fotoğrafları bırakıyorum. Boştayken 34 derece fanları bile dönmüyor.

Dosya Ekleri

• IMG_1252.jpeg
    IMG_1252.jpeg
    159,7 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG_1251.jpeg
    IMG_1251.jpeg
    370,4 KB · Görüntüleme: 91
Hocam sıfır bir kart için normal değil ama şunu söyleyebilirim sıfır aldıysanız kartı iade edin bana kalırsa. RTX 30 serisi sıfırı alınmaz çünkü bu saatten sonra.

Hocam zaten sıfırmı degilmi bilmiyorum vidalarda yalama vardı tabii sıkma yönüne doğru ancak 4080 alacak param yok ve aynı performansı veriyor.

@feyyazz123 hocam o kadar para verdiğiniz kartın sıfır olup olmadığından nasıl emin değilsiniz? Nereden aldınız? Kartı? Ne kadara aldınız? İade edebiliyor musunuz?

Hocam 2.el olanlardan 1K daha ucuzdu ve gayet temizdi.

@feyyazz123 hocam o kadar para verdiğiniz kartın sıfır olup olmadığından nasıl emin değilsiniz? Nereden aldınız? Kartı? Ne kadara aldınız? İade edebiliyor musunuz?

Bir dukkandan aldım oyun dukkanı ikinci el konsol satan bir yer.

@feyyazz123 Garanti etiketi de üzerinde değil anladığım kadarıyla. Şimdi size soruyorum, diğer ikinci el kartlardan daha ucuz olmasına rağmen aldığınız kartın sıfır olma ihtimali var mı? Kartın içini açıp bakın lütfen termal macun nasıl sürülmüş.

@feyyazz123 garanti etiketi de üzerinde değil anladığım kadarıyla. Şimdi size soruyorum, diğer ikinci el kartlardan daha ucuz olmasına rağmen aldığınız kartın sıfır olma ihtimali var mı? Kartın içini açıp bakın lütfen termal macun nasıl sürülmüş.

Üzerinde hocam.

@feyyazz123 garanti etiketi de üzerinde değil anladığım kadarıyla. Şimdi size soruyorum, diğer ikinci el kartlardan daha ucuz olmasına rağmen aldığınız kartın sıfır olma ihtimali var mı? Kartın içini açıp bakın lütfen termal macun nasıl sürülmüş.

Açıyorum hocam.

Dosya Ekleri

• IMG_1254.jpeg
    IMG_1254.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_1253.jpeg
    IMG_1253.jpeg
    137,7 KB · Görüntüleme: 59
@feyyazz123 hocam dediğiniz gibi fazlaca yalama olmuş bir şeyler denenmiş belli ki. En başta söylediğim gibi kartı iade etme şansınız varsa eğer bir deneyin derim. Eğer yoksa detaylı bakılır. Garanti etiketini sonradan yapıştırmışlar gibime geldi ama her ihtimale karşı siz ellemeyin garanti etiketini niye çıkardınız diye iade almazsa pek hoş olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı