Elektronik RTX 3090 Ti 23495 TL

Vram harici avantajı yok. Hem 4090 ile aynı Watt değerlerinde hem de performansı 4070 ti civarlarında. Merak ettiğim bir konu var. DLSS in sayesinde Vram'ın önemi azalmıyor mu ?

VRAM harici avantajı yok. Hem 4090 ile aynı watt değerlerinde hem de performansı 4070 Ti civarlarında. Merak ettiğim bir konu var. DLSS'in sayesinde VRAM'ın önemi azalmıyor mu?

Oyun dışında DLSS'in bir etkisi yok. Yani CUDA çekirdeklerini kullandığın işlerde VRAM ihtiyaç.

Vram harici avantajı yok. Hem 4090 ile aynı Watt değerlerinde hem de performansı 4070 ti civarlarında. Merak ettiğim bir konu var. DLSS in sayesinde Vram'ın önemi azalmıyor mu ?

Oyun disinda hicbir ise yaramaz. Bir sahneyi renderlayacaksan DLSS kullanamazsin cunku renderladigin sahnenin cozunurlugunu upscale edemezsin.

Tanker gibi ekran kartıdır, pişman etmez. 2K-4K oyuncusuysanız 3090 Ti, 4070 Ti'dan daha iyi bir seçenek olur diye düşünüyorum. İş konusunda tartışmaya gerek yok zaten kim önde belli. Elimde ki 3070 Ti ekran kartını satabilseydim alacaktım ancak kaçırdık ne yazık ki, sonra ki sefere nasip olursa artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı