RTX 3090 Ti kaç sene idare eder?

10 sene rahat gitmez.
Kaldı ki 1 maaşla 1 RTX 3090 Ti alamıyorsan alma zaten.
Verdiğin paraya değmez.
10 sene gitmez mi :D Hocam 3060 gibi bir karta 5 sene deniyorken 3090 neden gitmesin? Ayrıca arkadaş toplamışken bütçesi doğrultusunda en iyi bilgisayarı toplamak istiyor. Deyip değmeyeceği size mi kaldı?

10 sene gitmez mi :D Hocam 3060 gibi bir karta 5 sene deniyorken 3090 neden gitmesin? Ayrıca arkadaş toplamışken bütçesi doğrultusunda en iyi bilgisayarı toplamak istiyor. Deyip değmeyeceği size mi kaldı?

10 Yıl önce ki bir ekran kartı bugün nasıl çöp oluyorsa bugünün en iyi kartıda 10 yıl sonra çöp olacaktır.
Yurtdışında ki kadar ucuz olsa neyse derim de Türkiye'de ekran kartları gereksiz pahalı.
2K'da 3 - 4 yıl rahat götürür.

10 Yıl önce ki bir ekran kartı bugün nasıl çöp oluyorsa bugünün en iyi kartıda 10 yıl sonra çöp olacaktır.
10 sene önceki kartlar ile şu anki kartlar aynı imkanlarda mı üretiliyor? 10 sene önceki kartın teknolojisi bu zamandaki kart kadar gelişmediği için uzun ömürlü olmaz. İki kartı karşılaştırmanız kadar 'komik' bir durum yok neyse iyi forumlar size. Uygusuz üslup cezası yemek istemediğim için daha mesaj yazmıyorum. Bu kafayla devam ederseniz hiçbir yeni ürün almazsınız siz 10 sene sonra çöp olur diye 😄 Göz ardı özelliğinin ne büyük nimet olduğunu hatırlattınız teşekkür ederim. Haksız çıkınca üstte alıntıladığım mesajı güncelleyerek kendinizi daha da komik duruma düşürdünüz bu arada 🤭

10 sene önceki kartlar ile şu anki kartlar aynı imkanlarda mı üretiliyor? 10 sene önceki kartın teknolojisi bu zamandaki kart kadar gelişmediği için uzun ömürlü olmaz. İki kartı karşılaştırmanız kadar 'komik' bir durum yok neyse iyi forumlar size. Uygusuz üslup cezası yemek istemediğim için daha mesaj yazmıyorum. Bu kafayla devam ederseniz hiçbir yeni ürün almazsınız siz 10 sene sonra çöp olur diye 😄

Nasıl bir kafa yaşıyorsun anlamadım.
Kendin çalıyorsun kendin oynuyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı