RTX 4000 serisi piyasayı etkiler mi?

Erayv7

Centipat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir laptop almayı düşünüyorum. Sizce RTX 4000 serisinin yayınlanmasını beklemek doğru olur mu?
Çünkü RTX 4060, 3060 ile aynı fiyata satılır, gibi söylentiler var. E bu durumda 4060 olan bir bilgisayar almak daha mantıklı değil midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda bir laptop almayı düşünüyorum. Sizce RTX 4000 serisinin yayınlanmasını beklemek doğru olur mu?
Çünkü RTX 4060, 3060 ile aynı fiyata satılır, gibi söylentiler var. E bu durumda 4060 olan bir bilgisayar almak daha mantıklı değil midir?

Ekonomi uzmanları dolar euronun daha da artıcağını söylüyor ben en kısa zamanda alın derim uluslar arası piyasada ucuzlama olsa da Türkiye de olacağını sanmıyorum daha da artacaktır.

Bence beklemeye gerek yok, yıl sonu çıkacağı mi ne söylenmişti galiba bir de bunun laptoplara gelme süresi var. Ekstra olarak bu yeni kartların çok güç çekeceği söyleniyor laptoplarda nasıl bir etki bırakacak acaba.

Bir iddia haberi gördüm 4070 3090Ti performansı verecekmiş diye. Eğer böyle bi durum olursa hatta yakın performans verme durumu bile olursa bence 4000 serisi stoklarda da sıkıntı yaşanacaktır. Özellikle 2000 serisi kartların elden alel acele çıkartılmak için uğraşılacağını düşünüyorum.

Bir iddia haberi gördüm 4070 3090 Ti performansı verecekmiş diye. Eğer böyle bir durum olursa hatta yakın performans verme durumu bile olursa bence 4000 serisi stoklarda da sıkıntı yaşanacaktır. Özellikle 2000 serisi kartların elden alel acele çıkartılmak için uğraşılacağını düşünüyorum.

4070 Ti diye biliyorum onu da şimdi o zaman 4050 de en az 3060 Ti performansı verir hani.

Bu ülkenin malum ekonomisi yüzünden beklemek bence hiç mantıklı değil. Şayet beklenecekse paranızı dolar/euro kuruna çevirip bekletmeniz akıllıca olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı