RTX 4050 laptop GTA 5'te düşük FPS veriyor

khuliyeff

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, oyuncu laptopum var.

• RTX 4050 (6 GB)
  • Intel Core i7 13-700h
  • DDR5 16 RAM.

GTA 5'te önceler maksimum grafiklerde, 130-144 FPS arası değişiyordu. Son 2 haftadır, tüm grafikler normaldeyken bile, 90-100-120 FPS veriyor anlamıyorum niye. Grafikler nasıl olmalı? Belki darboğaz yapıyordur FPS'i düşürüyordur.

Merhaba arkadaşlar, oyuncu laptopum var.

• RTX 4050 (6 GB)
  • Intel Core i7 13-700h
  • DDR5 16 RAM.

GTA 5'te önceler maksimum grafiklerde, 130-144 FPS arası değişiyordu. Son 2 haftadır, tüm grafikler normaldeyken bile, 90-100-120 FPS veriyor anlamıyorum niye. Grafikler nasıl olmalı? Belki darboğaz yapıyordur FPS'i düşürüyordur.
Gelen güncellemeler falan bir de Online'ye giriyorsanız Online FPS düşürüyor.

Arama kısmına grafik ayarları yazın. GTA 5'i seçin ve seçenekler butonuna tıklayın. RTX 4050'nin seçili olduğuna emin olun. Dahili kartla açıyordur belki. RTX 4050 seçili mi?
Sanırım seçili değilmiş.

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    27,1 KB · Görüntüleme: 16
High performance (RTX 4050) olarak ayarlayıp dener misiniz oyun içinde?
Denedim, aynı. Arabaların ve insanların çok olduğu yere inince FPS 90-100 arası değişiyor. Bence normal değil hem de hiç. Çünkü bu ekran kartı ve işlemci, bu performansı vermesi gerekmiyor. Başka ne yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Denedim, aynı. Arabaların ve insanların çok olduğu yere inince FPS 90-100 arası değişiyor. Bence normal değil hem de hiç. Çünkü bu ekran kartı ve işlemci, bu performansı vermesi gerekmiyor. Başka ne yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz?

Başka bir bilgim yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı