RTX 4050 sistem için oyun önerisi

Eltariall

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF Gaming A15

İşlemci: AMD Ryzen™ 7 7735HS Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB L3 cache, up to 4.7 GHz max boost)

Bellek:8GB DDR5-4800 SO-DIMM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop GPU 6GB GDDR6 - 2420MHz* at 140W (2370MHz Boost Clock+50MHz OC, 115W+25W Dynamic Boost)
Meslek
Öğrenci
RAM
8
Ekran kartı
Rtx4050
İşlemci
Ryzen 7 7700
Adamakıllı bir bilgisayar sahibi oldum ve hazır indirimlerin olduğu dönemdeyiz alabildiğim kadar oyun almak istiyorum, şu ana kadar bilgisayarda hiçbir hikayeli oyun oynamadım. Herkesin oynadığı ve bunu kesinlikle oyna dediğiniz oyunları uzunca bir listelerseniz çok memnun kalırım. Yılların verdiği açığı sınavlardan sonra kapatmak istiyorum. Korku oyunu, aksiyon, mecara vb. fark etmiyor. İhtiyacım olan uzunca bir liste.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamakıllı bir bilgisayar sahibi oldum ve hazır indirimlerin olduğu dönemdeyiz alabildiğim kadar oyun almak istiyorum, şu ana kadar bilgisayarda hiçbir hikayeli oyun oynamadım. Herkesin oynadığı ve bunu kesinlikle oyna dediğiniz oyunları uzunca bir listelerseniz çok memnun kalırım. Yılların verdiği açığı sınavlardan sonra kapatmak istiyorum. Korku oyunu, aksiyon, mecara vb. fark etmiyor. İhtiyacım olan uzunca bir liste.
God of War , RDR 2 , GTA V , WITCHER SERİSİ , CYBERPUNK 2077 , TLOU PART 1 , DYING LIGHT SERİSİ

Bana göre sıralaması:
God of War
Dying Light Serisi
TLOU
RDR 2
CYBERPUNK 2077

Yeni konular

Geri
Yukarı