Stardew Valley büyük güncelleme sonrası oyun dosyaları eksik hatası

Xrene

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben oyunu modlu oynuyordum. Geçenlerde gelen büyük güncellemeden sonra modlar bozulunca modları oyun klasöründen sildim. Ama sanırım yanlışlıkla oyunun temel dosyalarından birkaçını da silmişim. Oyunu silip yüklesem de oyunun bazı dosyaları eksik mesajı alıyorum.

Oyunun dosya bütünlüğünü doğrula seçeneğini de tıkladım. Hepsi kontrol edildi diyor. Ama oyuna giremiyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu kökünden silin hocam hiçbir dosya kalmasın sonra sıfırdsn kurulum yapın. işe yarar diye düşünüyorum.

Saveleri kurtarmak istiyorsanız onları bir köşeye yedekleyin, sıfırdan kurulum yaptıktan sonra oyun açılıyorsa saveleri yerine koyarsınız.

Oyunu kökünden silin hocam hiçbir dosya kalmasın sonra sıfırdsn kurulum yapın. İşe yarar diye düşünüyorum.

Saveleri kurtarmak istiyorsanız onları bir köşeye yedekleyin, sıfırdan kurulum yaptıktan sonra oyun açılıyorsa saveleri yerine koyarsını

Oyunun (saveler hariç) tüm dosyalarını klasörlerden sildim ve tekrar yükledim ancak sorun düzelmedi. İlginç bir şekilde oyunun yerel dosyalarındaki (resimde kırmızıyla gösterdim.) uygulamaya basıp çalıştırdığımda oyun savelerimle birlikte açılıyor ama Steam de açılmıyor.

Acaba oyuna iade talebinde bulunup yeniden mi alsam o zaman sorun çözülür müydü?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-26 134800.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-26 134800.png
    409,2 KB · Görüntüleme: 6
  • Ekran görüntüsü 2024-05-26 134830fwef.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-26 134830fwef.png
    402,9 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Oyunun (saveler hariç) tüm dosyalarını klasörlerden sildim ve tekrar yükledim ancak sorun düzelmedi. İlginç bir şekilde oyunun yerel dosyalarındaki (resimde kırmızıyla gösterdim.) Uygulamaya basıp çalıştırdığımda oyun savelerimle birlikte açılıyor ama Steam de açılmıyor.

Acaba oyuna iade talebinde bulunup yeniden mi alsam o zaman sorun çözülür müydü?

Hocam sorun Steam'in kısayoluyla ilgili olabilir. Kırmızıyla işaretlediğiniz dosyaya sağ tıklayıp özellikler>uyumluluk sekmesinden yönetici olarak çalıştır'ı tikleyin ve tüm kullanıcılar için Uygula'ya basın. Sonrasında o dosyanın kısayolunu masaüstüne atıp artık oyuna girecekken oradan giriş yapın.

Hocam sorun Steam'in kısayoluyla ilgili olabilir. Kırmızıyla işaretlediğiniz dosyaya sağ tıklayıp özellikler>uyumluluk sekmesinden yönetici olarak çalıştır'ı tikleyin ve tüm kullanıcılar için Uygula'ya basın. Sonrasında o dosyanın kısayolunu masaüstüne atıp artık oyuna girecekken oradan giriş yapın.

Aynen son birkaç gündür kısayoldan giriyorum oyuna. İlginiz için teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı