RTX 4050'li laptop önerisi

Genel olarak performans ve pil süresi gibi şeylerinden memnunum hocam. BF5 tarzı oyunları çok sık oynarım. Bütün ayarlar ful ve en yüksekte ortalama 130/140fpsleri veriyor diyebilirim. Tek şikayetim biraz sıcak çalışması yük altında 90 dereceleri zorluyor onu da g-helper ile 85 dereceye sabitledim şu anlık. 8+16 GB RAM var onu belirteyim garantiden dolayı diğer 8 GB RAM'i şimdilik ellemedim.

Bildiğim kadarıyla garantiyi ASUS'u arayıp değiştire bildiğini söylüyorlar(8 GB RAM'i çıkarabilir misin bilmiyorum ) 8 + 8 yeter mi yoksa 8 + 16 diyeceğim sıkıntı yaratır diye yapmak istemiyorum çok tercih edilmiyor diye biliyorum.

Genel olarak performans ve pil süresi gibi şeylerinden memnunum hocam. BF5 tarzı oyunları çok sık oynarım. Bütün ayarlar ful ve en yüksekte ortalama 130/140fpsleri veriyor diyebilirim. Tek şikayetim biraz sıcak çalışması yük altında 90 dereceleri zorluyor onu da g-helper ile 85 dereceye sabitledim şu anlık. 8+16 GB RAM var onu belirteyim garantiden dolayı diğer 8 GB RAM'i şimdilik ellemedim.

90 85 dereceler bence gayet normal ya.

Ve RAM'in modelini vs verebilirsen çok mutlu olurum.

Son düzenleme:
Acer Nitro 16 AN16-416 AMD Ryzen 5 7535HS 16 GB 512 GB SSD RTX 4050 6 GB FreeDOS 16" WUXGA 165 Hz taşınabilir bilgisayar nh. Qkbey. 003-16

Şu an en mantıklı model bu bence.

Ben de bu modeli düşünmeye başladım. Ancak 7535HS ne kadar iyidir emin değilim. AMD işlemcileri pek bilmiyorum. Sıcaklık konusunda çok sıkıntı oluşturmaz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı