30 bin TL RTX 4050'li laptop önerisi

eerreenn11

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle 30k'ya 4050'li Victus ile yine 4050'li Lenovo LOQ arasında kaldık. Aslında Acer Nitro ile Excalibur da var aynı fiyatlara ama onları eledik. Siz bu ikisi arasından hangisini tercih edersiniz? Ya da varsa yine bu fiyata önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle 30k'ya 4050'li Victus ile yine 4050'li Lenovo LOQ arasında kaldık. Aslında Acer Nitro ile Excalibur da var aynı fiyatlara ama onları eledik. Siz bu ikisi arasından hangisini tercih edersiniz? Ya da varsa yine bu fiyata önerilerinize açığım.
hp victus 16 öneririm, ısınma derdi yok, rdr 2 ultra ayarlar 1080 p 70-90 fps, çok güzel çalışıyor, aktif olarak fifa 23, rdr 2 ,cs go, valorant gibi oyunları oynuyorum. Mux switch olduğu için diğer laptoplar gibi fps oyunlarında (işlemci tabanlı) düşük fps almıyor, 400 500 fps alıyor valorantta öneririm. hemde şiddetle.

Kanka bende de var HP Omen 16 GB RAM RTX 4050 var mükemmel bir laptop Excalibur veya Monster alma çok sıkıntı çıkarır.

Usta Omen bütçeyi biraz aşar gibi bende Excalibur'u sıkıntı falan çıkarır diye eledim HP Victus iyi gibi duruyor şu anlık aslında Omen daha iyide fiyat bayağı yükseliyor.

4050'li HP Victus 16 kullanıyorum gayet memnunum hocam.

RAM 16 bu biraz daha yükseltiyor mu hocam şu anlık iş görür zaten ama ileride mühendislik programları falan da kullanılacak.

HP Victus 16 öneririm, ısınma derdi yok, RDR 2 Ultra ayarlar 1080p 70-90 FPS, çok güzel çalışıyor, aktif olarak FIFA 23, RDR 2, CS:GO, Valorant gibi oyunları oynuyorum. MUX Switch olduğu için diğer laptoplar gibi FPS oyunlarında (işlemci tabanlı) düşük FPS almıyor, 400 500 FPS alıyor Valorant'ta öneririm. Hem de şiddetle.

Isınmıyor olması iyi hocam bu şarjı ne kadar gidiyor tam şarjda 2-2, 5 saat çıkarır mı?
Bir de bu HP'ler de kendi uygulaması var mı özelleştime ayar vs yaptığımız Lenovo'da ki vantage gibi.

Son düzenleme:
Usta Omen bütçeyi biraz aşar gibi bende Excalibur'u sıkıntı falan çıkarır diye eledim HP Victus iyi gibi duruyor şu anlık aslında Omen daha iyide fiyat bayağı yükseliyor.

RAM 16 bu biraz daha yükseltiyor mu hocam şu anlık iş görür zaten ama ileride mühendislik programları falan da kullanılacak.

Isınmıyor olması iyi hocam bu şarjı ne kadar gidiyor tam şarjda 2-2, 5 saat çıkarır mı?
Bir de bu HP'ler de kendi uygulaması var mı özelleştime ayar vs yaptığımız Lenovo'da ki vantage gibi.
Dün saat gece 12 de ders çalışıyordum sabah 5 e kadar çalıştım, bitmemişti daha güç tasarufu modunda.

Geri
Yukarı