RTX 4050'li Victus alınır mı?

Kullanıyorum zaten ve sorunlu da değil?
Intel işlemcilerde Throttle nasıl öğrenilir?
ThrottleStop 9.6 programını kurun. (ThrottleStop 9.6 Download)
Kurduktan sonra menüde karşınıza çıkan menüden Limits kısmına basın.
Bu kadar basit al sana işlemci de ki limitler!

Program 1 mb be adam!

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-23 143305.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-23 143305.png
    164,7 KB · Görüntüleme: 19
Intel işlemcilerde Throttle nasıl öğrenilir?
ThrottleStop 9.6 programını kurun. (ThrottleStop 9.6 Download)
Kurduktan sonra menüde karşınıza çıkan menüden Limits kısmına basın.
Bu kadar basit al sana işlemci de ki limitler!

Program 1 mb be adam!
Hocam amd işlemcilerde öğrenmenin yolu var mıdır

Hocam amd işlemcilerde öğrenmenin yolu var mıdır

Hocam AMD işlemcilerde öğrenmenin yolu var mıdır?

AMD'lerde de ThrottleStop üzerinden limitleri görebiliyor olman lazım.

Kullanıyorum zaten ve sorunlu da değil?

MSI'ın en üst seviye titan GT77 laptopunda bile throttle var, kendi giriş seviye Victus'unda olmadığını söylüyorsun. Hâlâ bekliyoruz limits kısmını.

MSI'ın en üst seviye titan GT77 laptopunda bile throttle var, kendi giriş seviye Victus'unda olmadığını söylüyorsun. Hâlâ bekliyoruz limits kısmını.
ThrottleStop AMD işlemcilerde çalışmıyor.

Bırak kendi cihazını limitsiz sansın, bir de bana kabullenemiyorsun diyor. Adama fotoğraf atıyorum limit kısmını :D Ben açık açık söylüyorum, cihazım klasik giriş seviyesi. Bundan dolayı serin çalışması için limitler var. Cihazımda limit olduğu için oyunlarda 90 derece görmüyorum, iyi bir deneyim sunuyor. Bütçemde ki cihazlar da limitli oldugu icin cok takmıyorum, fakat arkadas kabullenemiyor. Yeter bu kadar, 30. yeter diyisim ama dayanamadim iste. Paşamın korkusu ve rezil olma korkusu geçerse daha yazarız konuya. Eğer "panel sıkıntısı" bunun arkasında duruyorsa inceleme konuma beklerim, istediği kanıtları sunarız.

Bırak kendi cihazını limitsiz sansın, bir de bana kabullenemiyorsun diyor. Adama fotoğraf atıyorum limit kısmını :D Ben açık açık söylüyorum, cihazım klasik giriş seviyesi. Bundan dolayı serin çalışması için limitler var. Cihazımda limit olduğu için oyunlarda 90 derece görmüyorum, iyi bir deneyim sunuyor. Bütçemde ki cihazlar da limitli oldugu icin cok takmıyorum, fakat arkadas kabullenemiyor. Yeter bu kadar, 30. yeter diyisim ama dayanamadim iste. Paşamın korkusu ve rezil olma korkusu geçerse daha yazarız konuya. Eğer "panel sıkıntısı" bunun arkasında duruyorsa inceleme konuma beklerim, istediği kanıtları sunarız.

Panel sıkıntısını ve ısınma sorununu ben demiyorum kullanan arkadaşlar diyor ama sen bilirsin. ☺️

Panel sıkıntısını ve ısınma sorununu ben demiyorum kullanan arkadaşlar diyor ama sen bilirsin. ☺️
Tamam karşıma kullanan "arkadaşlarınız" çıksın o zaman, sen niye onların söylediği şeyi söylüyorsun bana? "Bunu kullananlar söylüyor ama sen yaşamıyorsan yapacağım bir şey yok" yazacaksın kendin bir şey bilmiyorsan.

Ayrıca benim modelim TR yeni geldi, yaygın bir model de değil yani :D

Bu ara da panel sıkıntısı diyorsun, kullandığın modeli atsana bana bi. Muhtemelen ghostingli model çıkacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı