RTX 4060 alınır mı?

AMD neden kullanılmaz? Yazılım sorunları mı var? Ona göre de fiyatı var ama. 6700 XT çok uygun fiyatlara satıldı ve performansı gayet iyi bir kart. Bu karttan 4060'a geçmek bana göre büyük hata olur.
Fiyatı ucuz diye sorunlarına mı katlanacağız? Geforce Experience'nin kullanırlığı, sade ve basit tasarımı bile AMD almamak için yeterli bir sebep.

Yeni nesil ekran kartları gelene kadar idare etsen yeni kartlar çıkınca değişsen daha mantıklı olur. Hem 4060 hem 6700 XT'yi zorlayan oyun zaten yok.

Niye downgrade yapacaksın ki? 2K canavarı var zaten elinde yetmiyorsa daha yükseğe geç düşüğe değil.

Alacaksan 4070-4080 ya da 6900-7700 filan al. 4060 ile 6700 arasında neredeyse hiçbir fark yok.

RX 7700 alınır mı?
Alınır.

Fiyatı ucuz diye sorunlarına mı katlanacağız? GeForce Experience'nin kullanırlığı, sade ve basit tasarımı bile AMD almamak için yeterli bir sebep.

Sistemim full ASUS AMD hiçbir sorun yasamadim neredeyse 1 senedir kullanıyorum. Sorun AMD ilgili değil aldığınız markalar ile ilgili. Gidip bilmeden dandik markadan alıp kullanırsanız sorun yaşarsınız, aynı marka sorunları NVIDIA da da var sanki hiç sorun yokmuş gibi yorum yapmayın yanlış yönlendiriyorsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı