RTX 4060 ASUS TUF A15 piyasada!

Nasıl hocam açar mısınız?

Kısaca ASUS TUF A15 laptop aldım eylül ayında satıcı ürünü bozuk gönderdi ürün bozuk diye satıcıya geri gönderdim bozuk olmadığını söylediler hayır bozuk dedim inanmadılar. Ankara KVK tekniğe verdim. Servis ürün bozuk olduğunu tespit etti elime rapor verdiler. Satıcıya gönderdim 2 kere bozuk ürün gönderdi. En son sizi dava edeceğiz deyince sorunsuz ürün gönderdiler.2.5 ay sürdü bu olay o günden beri o firmadan bir şey almıyorum.

Teknik servisi berbat telefona çıkan kişiler bagırıp çagırıp konuşuyor telefonu yüzüme kapattılar kaç kere.

ASUS sağ olsun sorunumü çözdü başka marka alsaydım kimbilir neler yaşardım.

O satıcıdan alırken 2 kere düşünün derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@H2onyaa Hocam, birkaç hafta önce başka bir satıcıdan Legion almıştım, cihaz ölü pikselli geldi. Satıcıya dediğimdeyse kusur olmadığını iade almayacaklarını vs dediler. Ben de direkt HB üzerinden "beğenmedim" deyip iade ettim. Şu an piyasa bu durumdayken bu cihaz çok cazip geliyor, başka satıcı alternatifide yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
@H2onyaa hocam, birkaç hafta önce başka bir satıcıdan Legion almıştım, cihaz ölü pikselli geldi. Satıcıya dediğimdeyse kusur olmadığını iade almayacaklarını vs dediler. Bende direkt HB üzerinden "beğenmedim" deyip iade ettim. Şu an piyasa bu durumdayken bu cihaz çok cazip geliyor, başka satıcı alternatifide yok.

Alabilirsin alma diye anlatmadım zaten aklınızda fikir oluşsun diye anlattım alıp almamak sana kalmış.

Alabilirsin alma diye anlatmadım zaten aklınızda fikir oluşsun diye anlattım alıp almamak sana kalmış.

Zaten benim bildiğim çoğu ASUS laptop bu satıcıya geliyor.

Zaten benim bildiğim çoğu ASUS laptop bu satıcıya geliyor.

Zaten bir sorun çıkarsa benim gibi satıcıda umursamaz ise ASUS ile konuşursun sorunu çözerler.

Son düzenleme:

Arkadaşlar ASUS TUF-a 15 4050 için çok şey konuşuldu. Şimdi aynı modelin 4060'ı piyasada. Bekleyenlere hayırlı olsun.

Ben 4050'sini bugün alacaktım. 4060'ı görünce, 4060'ını aldım. Elime ulaşınca yoruma eklemeler yapacağım.
4050 yi alırken keşke 4060 lı model olsa diyordum 4050 aldıktan 1 hafta sonra çıktı :(

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı