RTX 4060 ASUS TUF A15 piyasada!

Hocam bu kişisel bir soru. Bende 24inç ve 21inç çift monitör masaüstü ve 13inç MacBook M.2 halihazırda var.
MacBook'u eşime devrettim. Masaüstünü Letgo'ya koydum. Şöyle bakınca MacBook'a göre bayağı büyük. Çift monitöre göre ise bayağı dar bir görüş veriyor.

3-4 saat laptop ile takılınca ekran yeterli diyorsun. Sonra gidip masaüstüne bakınca onunda ekran yeterli daha küçük olsa olmaz diyorsun. Yani insan alışıyor bence. Kesinlikle kişisel tercih. 17 inç bilgisayarı oradan oraya taşımak biraz zor. Çantası bagaj gibi. Hem çanta ağırlığı hem de bilgisayar ağırlığı artıyor.

Evet 17 inc hem ağır hem fiyat farkından dolayı bunu almaya niyetlendim. Çok teşekkür ederim, pişman olmayacak performans vadediyor bakalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranda IPS glow sorunu olduğunu yazanlar var bu konu hakkında bilginiz var mı?
Kamerada olduğundan fazla çıktı. Az miktarda var. Bi sorun yaratmıyor. Çoğu laptopun panelinden çok daha az ışık sızması ve glow var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-01-21-35-18-095_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-06-01-21-35-18-095_com.miui.gallery.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2023-06-01-21-35-14-564_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-06-01-21-35-14-564_com.miui.gallery.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 49
Kamerada olduğundan fazla çıktı. Az miktarda var. Bir sorun yaratmıyor. Çoğu laptopun panelinden çok daha az ışık sızması ve glow var.

Teşekkür ederim. IPS glow hakkında pek bir bilgim yok fakat yazanlar olduğu için sormak istedim. Ayrıca ekranda G-SYNC veya Adaptive Sync var mı?

IPS glow ve ölü pixel var fakat 24500e 4060'lı aldım kullanıyorum az bir şey ghostingde var açıkçası ve siyahta belli ediyor Dell 5ms Gaming monitörüme göre hissedilir derecede ghosting atıyor fakat masaüstü performansı beklemekte yanlış olur.

IPS glow ve ölü pixel var fakat 24500e 4060'lı aldım kullanıyorum az bir şey ghostingde var açıkçası ve siyahta belli ediyor Dell 5ms Gaming monitörüme göre hissedilir derecede ghosting atıyor fakat masaüstü performansı beklemekte yanlış olur.

Dostum IPS glowun ışık sızmasından farkı ne? Ayrıca ölü piksel ile geldiyse bunu bildirmen lazım sonuçta ölü piksel durumu seriye ait kronik sorun olmamalı.

Ayrıca rica etsem ghosting testini de çekebilir misin?

24500 aldiysan belirtsen zaten diyecek gonder kardesim urunu iade alalim hiç uğrasilmaz. Cok rahatsiz ederse ileride panel degistirirsin ya da boyle kullanir evde kullanirken de bir monitor alir ona baglar kullanirsin.
Kasa saglam olsun da.

Son düzenleyen: Moderatör:
24500 aldiysan belirtsen zaten diycek gonder kardesim urunu iade alalim hiç urasilmaz cok rahatsiz ederse ileride panel degistirirsin ya da boyle kullanir evde kullanirkende bir monitor alir ona baglar kullanirsin.
Kasa saglam olsunda.

Kusursuz panel bulmak bence oldukça zor zaten biz alırken 2 saatte 2 defa fiyat güncellendi ve stok bitti böyle kullanacağım benim için okey.

Kusursuz panel bulmak bence oldukça zor zaten biz alırken 2 saatte 2 defa fiyat güncellendi ve stok bitti böyle kullanacağım benim için okey.
Aynen hocam en mantıklisi panelin herzaman cozumu var

Aynen hocam en mantıklisi panelin herzaman cozumu var
He direk gidip garantiye birebir panel degisimide istiyebilirsin o senin hakkin iadeye gonderme ama

Geri
Yukarı