RTX 4060 ASUS TUF A15 piyasada!

Aynısı galiba ama 8 GB RAM var.

Linkini verdiğiniz bilgisayarda Windows 11 Home de kurulu imiş. 8 GB daha RAM takıldıktan sonraki fiyatına da bir bakmak lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows kurulu halde iade ettim yarın ulaşacak satıcıya ben panelinde ciddi sıkıntılar vardı.

Hepsiburada iadem sıkıntısız tamamlandı Amazon GPN satıcından 30K'ya sipariş vermiştim daha sonra cihazın geldiği gün Gamers Arena'dan 26.000 TL'den yakaladım oradan da sipariş geçtim Amazon'dan GPN satıcısından aldığım cihazın kutusunu hiç açmadım onu da iade edeceğim pazartesi :)

Hepsiburada iadem sıkıntısız tamamlandı Amazon GPN satıcından 30K'ya sipariş vermiştim daha sonra cihazın geldiği gün Gamers Arena'dan 26.000 TL'den yakaladım oradan da sipariş geçtim Amazon'dan GPN satıcısından aldığım cihazın kutusunu hiç açmadım onu da iade edeceğim pazartesi :)

Ben de öyle yapacaktım fakat limitim yoktu :D

Arkadaşlar bende alma niyetindeyim 64 GB RAM 4060 ekran ve 1 TB SSD FreeDOS. Tecrübeleriniz nasıl var mı sıkıntı yaşayan?

Ekran boyutu 15 inç büyüklüğü yeterli mi, Küçüklüğü hissediliyor mu?

Ekran boyutu 15 inç büyüklüğü yeterli mi, Küçüklüğü hissediliyor mu?

Hocam bu kişisel bir soru. Bende 24inç ve 21inç çift monitör masaüstü ve 13inç MacBook M.2 halihazırda var.
MacBook'u eşime devrettim. Masaüstünü Letgo'ya koydum. Şöyle bakınca MacBook'a göre bayağı büyük. Çift monitöre göre ise bayağı dar bir görüş veriyor.

3-4 saat laptop ile takılınca ekran yeterli diyorsun. Sonra gidip masaüstüne bakınca onunda ekran yeterli daha küçük olsa olmaz diyorsun. Yani insan alışıyor bence. Kesinlikle kişisel tercih. 17 inç bilgisayarı oradan oraya taşımak biraz zor. Çantası bagaj gibi. Hem çanta ağırlığı hem de bilgisayar ağırlığı artıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı