RTX 4060 ekran kartlı laptop önerisi

cagkebap

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Carsamba gunu laptop almayi planliyorum 35000 civari bütçem var.
Gozumun onundeki modeller Hepsiburada saticili ASUS TUF Gaming A15 ve Lenovo LOQ modelleri.
ASUS R7 7735HS 38700TL.
Lenovo LOQ R7 7740HS 37000 38000TL.
Lenovo LOQ i5 12500H 33000TL.
Bunun disinda hepsinin tum ayarlari ayni ve benzer.
Simdilik kasa kalitesi ve ekran renk degeri avantajindan dolayi ASUS dusunuyorum ama sicaklik konusunda Lenovo'nun daha iyi oldugunu dusunuyorum.
Sizin dusunceleriniz neler veya bu butcede onerebileceginiz baska duzgun saticili 3 veya 6 taksitle alabilecegim laptoplar var mi?
Son olarak ASUS Nitro 16 almayi planliyordum fakat Hepsiburada'da stok kalmadi ve Teknorya'dan da almak istemiyorum.

hocam benim de gozumde bu cihaz var butce olarak da emin degilim ama cikabilirim diye dusunuyorum fakat teknoryaya gercekten guvenemiyorum. kullanici yorumlari yari yariya olacak sekilde hem cok iyi hem cok kotu. sansin yaver gitmezse de iade sureci icin asiri ugrastirdiklarini okuyorum. benim uzerimdeki algisi boyle ben mi yanlis yargiliyorum bilmiyorum

Acer alma Monster gibi 3 saattir araştırma yapıyorum ve kararıma göre Acer = Monster kasası adi, tuşlar bozuk sakın! Onun yerine ASUS ROG STRIX G15 al.

Nitro 16'lar gozlemlerime gore eski serilerden daha iyi ama kasa konusunda yine cok da iyi sayilmaz. Dedigin modele bakacagim teşekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı