RTX 4060 karta baskı uyguladıktan sonra gelen çıtırtı sesi sıkıntı olur mu?

1080p için gayet iyi değerler ama oyunları 1440p de oynamak için 8 GB VRAM yetmeyecek1.30 dk sürdü test

1.30 dakika sürdü test hocam.

Hcaom bir de dün PC'yi açtım ekrana görüntü gelmedi ama bilgisayar çalışıyordu monitörde"DisplayPort no signal" yazıyordu bende bağlantıları kesip güç düğmesine 20 saniye basılı tuttum sonra açılıda ekran kartı testi yaptım ondan sonra ekran kartına, şu an korkuyorum birşey oldumu diye. (bayağı uğraştıyorum ama karttı zar zor aldım korkuyorumm:()
@ProGamer90

Son düzenleme:
1.30 dakika sürdü test hocam.

Hcaom bir de dün PC'yi açtım ekrana görüntü gelmedi ama bilgisayar çalışıyordu monitörde"DisplayPort no signal" yazıyordu bende bağlantıları kesip güç düğmesine 20 saniye basılı tuttum sonra açılıda ekran kartı testi yaptım ondan sonra ekran kartına, şu an korkuyorum birşey oldumu diye. (bayağı uğraştıyorum ama karttı zar zor aldım korkuyorumm:()
@ProGamer90

Monitörün özelliklerinde hdmi, displayport gibi seçenekler vardır, ordan hangi görüntü arabirimini kullanıyorsan onu seçmelisin. Görüntünün gelmemesi bundan da olabilir.

Monitörün özelliklerinde HDMI, DisplayPort gibi seçenekler vardır, oradan hangi görüntü arabirimini kullanıyorsan onu seçmelisin. Görüntünün gelmemesi bundan da olabilir.

Hocam düzeldi de ben ekran kartında sorun olabilir veya zarar gelmiş midir diye soruyorum PC'yi şu an sorunsuz ama.

Ha bu arada açılmaması testen önce olmuştu şuan sağlam ben sadece sorun olur mu diye sordum(büyük ihtimal statik elektrikten oldu)
@ProGamer90
@Spyhis

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı