RTX 4060 laptop GTA V yüksek ayarlarda 70 FPS veriyor

Allegro44

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
4060'li ASUS ROG kullanıyorum ve GTA yüksek grafiklerde 70 FPS alıyorum. 60'ı gördüğüm dahi oluyor sizce bu normal mi? Nasıl çözebilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
4060'li ASUS ROG kullanıyorum ve GTA yüksek grafiklerde 70 FPS alıyorum. 60'ı gördüğüm dahi oluyor sizce bu normal mi? Nasıl çözebilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pek normal değil. 4060'ı kullandığınızdan emin olun. Dahili grafikler açık olabilir.

İşlemci nedir? Arkada çok güç harcayan birşeyler var mı?
Yok işlemci 13 nesil i7

Oyun dahili grafikdemi çalışıyor? Çok anormal.
Nasıl anlicam dahili grafikte çalıştığını ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Pek normal değil. 4060'ı kullandığınızdan emin olun. Dahili grafikler açık olabilir.
Hocam nasıl anlicam hangisini kullandığımı ?

Videodaki değerleri de alıyorum hatta daha fazlasını ama düşüyor.

Hocam gta ayarlarında olması lazım orada 4060 yerine intel birşeyler yazıyorsa dahili grafikte çalışıyor l.
4060 da olarak gözüküyor 100 FPS leride alıyorum ama 60 a kadar düştüğünü görüyorum.

Videodaki değerleri de alıyorum hatta daha fazlasını ama düşüyor.

4060 da olarak gözüküyor 100 FPS leride alıyorum ama 60 a kadar düştüğünü görüyorum.
NVIDIA Denetim masasından yüksek performansa al ve bilgisayarın güç seçeneklerinden de yüksek performansa al yine aynı sorun olacak mı

Yeni konular

Geri
Yukarı