RTX 4060 Laptop önerisi

Kalerman

Femtopat
Daha fazla  
33-38 fiyat araliginda kalitesi iyi, 16 GB RAM'i olan ve daha sonra RAM'ini yukseltebilecegim bir RTX 4060 ekran kartlı laptop arıyorum, HP veya ASUS modellerini düşünüyorum. Bu fiyat aralığında en iyi modeli yazarsanız sevinirim.

Acer laptop pek hoşuma giden marka model değil, sıcaklıkları biraz yüksek gözüküyor, Asus TUF A15 rtx 4060 nasıldır? Ya da victus serisinden bir öneri var mı?

Acer yeni kasaları bayağı iyi.
Özelikle Nitro 16.
Bütçesindeki diğer cihazlardan kaliteli.
Nitro 16 bütceyi aşıyor, diğer acerin ise eğer yanlış bakmadıysam başka modellere kiyasla sicaklik degerleri yuksek gozukuyor. Asus tuf a15 rtx 4060 modeli gozume carpti tam butceye denk fakat hp victus serileride var bu fiyatlarda henuz karar veremedim, a15 hakkinda ne dusunursun? Ya da Victus rtx 4060 modellerinden hangisi tercih edilmeli?

Asus TUF'un intel i7 12. Nesil işlemcili ve A15 ryzen 7 işlemcili modellerinde ekran kartı tam yükte 74-78 araliginda geziyor, işlemciler zaten 85 - 90 larda hepsinde.

Son düzenleme:
Nitro 16 bütceyi aşıyor, diğer acerin ise eğer yanlış bakmadıysam başka modellere kiyasla sicaklik degerleri yuksek gozukuyor. Asus tuf a15 rtx 4060 modeli gozume carpti tam butceye denk fakat hp victus serileride var bu fiyatlarda henuz karar veremedim, a15 hakkinda ne dusunursun? Ya da Victus rtx 4060 modellerinden hangisi tercih edilmeli?

Asus TUF'un intel i7 12. Nesil işlemcili ve A15 ryzen 7 işlemcili modellerinde ekran kartı tam yükte 74-78 araliginda geziyor, işlemciler zaten 85 - 90 larda hepsinde.
Asus panelleri daha iyi.
Victus 15 alınmaz. 16 soğutma olarak iyi diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı