RTX 4060 Nvlddmkm hatası

Catexe

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Nvlddmkm kaynağındaki 0 Olay Kimliği'nin açıklaması bulunamıyor. Bu olayı başlatan bileşen yerel bilgisayarınızda yüklü değil veya yükleme bozulmuş. Bileşeni yerel bilgisayara yükleyebilir veya yüklüyse onarabilirsiniz.

Olay başka bir bilgisayardan başlatıldıysa, olayla birlikte görüntüleme bilgileri kaydedilmiş olmalıdır.

Olayla birlikte aşağıdaki bilgiler eklendi:

\Device\Video3
Error occurred on GPUID: 2400.

İleti kaynağı var ancak ileti, ileti tablosunda bulunamadı.
Her oyunda oluyor:( Ekran kartım RTX 4060.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Catexe sürücünü DDU ile kaldırıp en güncelini yükler misin?

@Catexe sürücünü DDU ile kaldırıp en güncelini yükler misin?

Denedim ama birşey değişmedi ama OCCT testinde bir sorun çıkmıyor.

@Catexe o zaman sürücü kısmında sorun yok. Donanım sorunu NVIDIA sürücülerini bozuyor olabilir. Sürücünüzü şimdi mi kaldırdınız? Ve sürücünüz ne?

Ama nvlddmkm NVIDIA sürücü dosyası olduğu için temiz kurulum yaptığınızdan emin olun.

@Catexe o zaman sürücü kısmında sorun yok. Donanım sorunu NVIDIA sürücülerini bozuyor olabilir. Sürücünüzü şimdi mi kaldırdınız? Ve sürücünüz ne?

Ama nvlddmkm NVIDIA sürücü dosyası olduğu için temiz kurulum yaptığınızdan emin olun.

NVIDIA Experience'tan özel kurulum kısmından temiz kurulumu seçtim ona rağmen değişmedi:(

Denedim ama bir şey değişmedi ama OCCT testinde bir sorun çıkmıyor.

Belki alakasız gelebilir ama benzer bir sorunu AMD kartta yaşadım ve kendim çözdüm bende de OCCT testinde sorun çıkmıyordu. DDU ile driver sildim tekrar kurdum, her şeyi denedim olmadı. Seninde denemeni tavsiye ederim bir şey kaybetmezsiniz. 6700XT kullanıcısıyım hangi oyun olursa olsun girdikten 5 10 dakika sonra monitöre gelen görüntü kesilip monitörüm uyku moduna geçiyor ama PC ve oyun açık kalmaya devam ediyordu ve amdwddmg hatası alıyordum. Yani sizin aldığınız hata kodunun AMD versiyonu. Önce chipset sandım bilgisayarcıya götürdüm. Adamlar kart sorunsuz dediler. Eve geldim taktım yine aynı sorun vardı. Neyse uzatmadan söyleyeyim. Ekran kartını çıkarttım ve PCI Express güç kablosunu çıkartıp değiştirdim ve taktım sorunum kökten çözüldü. Meğer sorun 8 pin PCI Express güç kablosundaymış. Alakasız gelebilir belki ama 8 pin Kablosunu değiştirmeni tavsiye ederim sana belki düzelir.

Son düzenleme:
Bir de şunu söyleyeyim MSI A520M-A Pro anakartta EZ Debug LED'ler yanımıyor donanımsal olarak bir şey olduğunu sanmıyorum ama bir kere Windows ekranı gidip üç kere kısa bip sesi vermişti (Windows içinde) ve sanısam yine Windows içinde 1 uzun 2 kısa bip sesi vermişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı