RTX 4060 - R5 7500F sistem alınır mı?

lostsoul09

Femtopat
Daha fazla  
AMD R5 7500F - RTX4060-O8G - PRIME A620M-K - 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Selam arkadaşlar, yakın zamanda bir sistem alacağım. Sizce iyi midir? Bazı özelliklerini değiştiriceğim, bir de bu sistem için bir tane kule tipi soğutucu almayı planlıyorum.

Linkini koyacağım ama daha iyi önerebileceğiniz (fiyat 1000-2000) bir kule tipi soğutucu var mıdır?

Cooler Master Hyper 212 X Dou fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

AMD R5 7500F - RTX4060-O8G - PRIME A620M-K - 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Selam arkadaşlar, yakın zamanda bir sistem alacağım. Sizce iyi midir? Bazı özelliklerini değiştiriceğim, bir de bu sistem için bir tane kule tipi soğutucu almayı planlıyorum.

Linkini koyacağım ama daha iyi önerebileceğiniz (fiyat 1000-2000) bir kule tipi soğutucu var mıdır?

Cooler Master Hyper 212 X Dou fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

R5 7500F gerçekten çok güçlü bir işlemci ama ben RTX 4060 için bu işlemciyi yüksek buluyorum oyunlarda işlemciden önce ekran kartları tıkanıyor en çok işlemci ağırlıklı oyunlarda bile ekran kartı daha yüksek kullanılıyor bence R5 5500 ya da 5600'ü daha ucuza bulabilirseniz tavsiye ederim ve bu işlemciler kendi stok fanları yeterli oluyor ama ileride 3-4 sene sonra bu işlemci sayesinde ekran kartınızı upgrade etme ihtimaliniz çok daha yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı