RTX 4060 sistem için oyun içi klip alma programı önerisi

Yoss

Hectopat
Daha fazla  
SteelSeries GG arayüzünü çok beğenmiştim, klibi alır almaz editlenebilmesi, sürüklenip Discord'a atılabilmesi çok hoş. Ama müthiş bir FPS düşmesi ve genel olarak %10-20 arası bir FPS kaybı yaşatıyor. Klip kalitesini düşürünce de değişmedi.

NVIDIA veya Xbox'ın kayıt araçlarında FPS sorunu olmuyor ama kayıtı düzenleme konusunda SteelSeries GG kadar tatmin etmiyorlar.

Hızlıca klip alıp kolayca kırpabileceğim, FPS konusunda çok sıkıntı yaratmayacak klip alma programları önerebilir misiniz?

Ekran kartı RTX 4060.
Monitör 1080p.

Aslında RTX 3060 da SteelSeries GG üzerinden 1080p 60FPS kayıt alırken ben bir sıknıtı yaşamıyorum hocam ve ondan iyi kayıt programı var mıdır bilemem.

SteelSeries GG hakkında birkaç forumda spesifik oyunlarda sıkıntı yaşandığına dair söylentiler de duydum. Ben oyunu sadece Pummel Party'de denemiştim belki de onunla bir uyumsuzluğu vardır. Belki de RTX 4000 serisiyle bir uyumsuzluğu olabilir bilmiyorum. Akşam başka oyunlarla da deneyeceğim.

Başka bir kayıt alma programı haricinde NVIDIA Shadow Play ile kayıt aldıktan sonra vidcutter uygulamasıyla kaliteyi bozmadan ve 60 FPS olarak seri bir şekilde videoları editleyip kırpabilirsin.

https://github.com/ozmartian/vidcutter/releases/download/6.0.5.1/VidCutter-6.0.5.1-setup-win64.exe

Harici edit programım zaten var ama SteelSeries'te klibi alır almaz direkt trimleme kısmına yönlendirmesi ve hemen ardından sürükleyerek Discord'a gönderebilme özelliği çok kullanışlı. Zaten klipleri sadece Discord'a göndereceğim. Kaydı alıp sonra programda açıp cut yapıp kaydedip Discord'a atana kadar bayağı bir vakit geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı