RTX 4060 sistemde CS2'de 120 FPS almak

İşletim sistemi
Windows 11

UtkuBT

Kilopat
RAM
16 GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB
İşlemci
Intel Core i7-13700H (20 CPUs) 2.4GHz
Ayarları en düşük yapsam da en yüksek yapsam da FPS değerim hep 90-120 aralığında geziyor. Arada olan FPS düşmeleri bayağı rahatsız ediyor. Bu sistemde CS2 de 300-350 FPS alan insanları gördüm. Benim neden bu kadar düşük FPS değerim sizce? Mafia 3 Definitive Edition'da da arada takılmalar oluyordu, Far Cry Primal'da da oluyor ama RDR2'de yüksek ayarlarda 80-90 FPS alıyorum hiç takılma olmadan. Bu tutarsızlık soru işareti yarattı kafamda. Aşağıya CS2'de şarjda ve şarjda değil iken aldığım değerlerin resmini bırakıyorum.

HP Victus 16-R0020NT​

• ekran kartı hafızası 8 GB.
  • ekran kartı NVIDIA GeForce RTX 4060.
  • RAM (sistem belleği) 16 GB.
  • işlemci Intel Core i7 13700H.

Dosya Ekleri

• sarj.png
    sarj.png
    541,4 KB · Görüntüleme: 32
  • sarjdegil.png
    sarjdegil.png
    719,3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
144Hz.

Nereden yapılıyor acaba o ayar?

Evet öyle oynuyorum zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu dene.

Arkadaşlar güç planı kısmından işlemci performansını arttırma modu normalde agresifti ve bu yüzden ısındığı için devre dışı bırakmıştım. Onu tekrar açtım ve fps arttı ama 75-80 dereceleri görüyor ve fan sesi aşırı rahatsız ediyor.

Arkadaşlar güç planı kısmından işlemci performansını arttırma modu normalde agresifti ve bu yüzden ısındığı için devre dışı bırakmıştım. Onu tekrar açtım ve fps arttı ama 75-80 dereceleri görüyor ve fan sesi aşırı rahatsız ediyor.
İşte bu yüzden oyuncu laptopları saçma. Fan sesinden kurtulmanın tek yolu kulaklık takmanız.

Oyun içi ayarların ekran görüntüsünü atar mısınız?

İşte bu yüzden oyuncu laptopları saçma. Fan sesinden kurtulmanın tek yolu kulaklık takmanız.

Oyun içi ayarların ekran görüntüsünü atar mısınız?
Çok haklısın bu konuda, sistem dolu olsa bile bir fan sesi sistemi kullanmayı engelliyor. Oyun için de gerek kalmadı, dediğim gibi hallettim fan sesini göze aldığım zamanlar giriyorum teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı