RTX 4060 sistemde darboğaz mı yaşanıyor?

Dxnoz

Femtopat
Daha fazla  
RTX 4060 ekran kartıma sürücü güncellemesi yaptım. GeForce'dan 551.23 yaptıktan sonra Valorant girdim. Girmeden önce ekran gidip geldi. O da güncellemeden sonra düzeldi. Darboğaz mı yaşıyorum yardımcı. Olursanız görsel aşağıda.

RTX 4060 ekran kartıma sürücü güncellemesi yaptım GeForce'den 551.23 yaptıktan sonra Valorant girdim girmeden önce ekran giidp geldi oda güncellemeden sonra düzeldi darboğazmı yaşıyorum yardımcı olursanız görsel aşağıda.

Bir de RTX sürücüsünü güncelledim de sıkıntı çıkarmaz değil mi? RTX 4070 3070 falan bir şeyler diyordu da yine de güncelledim. Bir sıkıntı çıkarmaz değil mi?

Dosya Ekleri

• IMG_1328.jpeg
    IMG_1328.jpeg
    116,4 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 4060 ekran kartıma sürücü güncellemesi yaptım. GeForce'dan 551.23 yaptıktan sonra Valorant girdim. Girmeden önce ekran gidip geldi. O da güncellemeden sonra düzeldi. Darboğaz mı yaşıyorum yardımcı. Olursanız görsel aşağıda.

Bir de RTX sürücüsünü güncelledim de sıkıntı çıkarmaz değil mi? RTX 4070 3070 falan bir şeyler diyordu da yine de güncelledim. Bir sıkıntı çıkarmaz değil mi?
Güncelleme sonrası böyle bir durum olduysa sıfırdan DDU ile temiz kurulum yapıp denemenizi öneririm.

Geri
Yukarı