RTX 4060 sistemde MTA'da işlemci ve ekran kartı kullanımı düşük

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, MTA oynuyorum ve ekran kartı ile işlemci kullanımı olması gerekenden çok düşük. CPU %32 GPU kullanımı %25. Google kullanıyorken bile daha yüksek yani öyle söyleyeyim. Ben bunu nasıl düzeltirim? Ekran kartım RTX 4060 işlemcim i3 12100F.

Merhaba, MTA oynuyorum ve ekran kartı ile işlemci kullanımı olması gerekenden çok düşük. CPU %32 GPU kullanımı %25. Google kullanıyorken bile daha yüksek yani öyle söyleyeyim. Ben bunu nasıl düzeltirim? Ekran kartım RTX 4060 işlemcim i3 12100F.

Hocam o ekran kartıyla MTA oynarsanız tabii düşük kullanır. Eğer MTA oynamanızda kişisel bir sebebiniz yoksa FiveM oynamanızı öneririm.

Merhaba, MTA oynuyorum ve ekran kartı ile işlemci kullanımı olması gerekenden çok düşük. CPU %32 GPU kullanımı %25. Google kullanıyorken bile daha yüksek yani öyle söyleyeyim. Ben bunu nasıl düzeltirim? Ekran kartım RTX 4060 işlemcim i3 1

5 sekmeli google>20 yıllık Ultra düşük grafikli oyun.

@M3HM3TY, imkanın olduğu kadar çözünürlüğü ve grafik ayarlarını yükselt. Gerisine yapacak bir şey yok, oyunun grafikleri çok eski olduğu için işlemci ekran kartına darboğaz yapıyor veya ikisinin de kullanımı düşük kalıyor.

@M3HM3TY, imkanın olduğu kadar çözünürlüğü ve grafik ayarlarını yükselt. Gerisine yapacak bir şey yok, oyunun grafikleri çok eski olduğu için işlemci ekran kartına darboğaz yapıyor veya ikisinin de kullanımı düşük kalıyor.

1703186071777.png

Ayarlar böyle hocam. Ayrıca siz yaşıyor muydunuz yahu :D

@M3HM3TY, araçları, pedleri her zaman yüksek detayda göster seçeneklerini aktifleştirin. Anizotropik Filtrelemeyi X16 yapın. Aşırı olmasa da biraz yardımı dokunacaktır.

Ölmem ben 😉

Hocam anizotoropik'i bulamadım. Körlüğümden olabilir kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı