RTX 4060 sisteme 5000 TL monitör önerisi

Bütçe
5000-5500
@Dyuvacan kardeşim sistemini almadıysan fp olarak başka bakabilirsin.2.si monitör hangi amaçla kullanacaksın eğer rekabetçi oyunlar cs go tarzı sadece oynarım film video çok izlemem diyorsan xl2411k alabilirsin görüntüye önem veriyorsan 27 de olması istiyorsan attığım model güzeldir.

@Dyuvacan kardeşim sistemini almadıysan fp olarak başka bakabilirsin.2.si monitör hangi amaçla kullanacaksın eğer rekabetçi oyunlar cs go tarzı sadece oynarım film video çok izlemem diyorsan xl2411k alabilirsin görüntüye önem veriyorsan 27 de olması istiyorsan attığım model güzeldir.
Genelde Valorant ve CS ama hikaye oyunları da oynuyorum kütüphane dolu. Sistemi daha satın almadım ama tam da benim bütçeme uygun 4060 sistem bulunca güzel oldu.

Arkadaşlar bilgisayarımı değiştirmeye hazırlanıyorum. Şu an alacağım sisteme karar verdim. Bu sisteme hangi monitör iyi gider? Bütçe 5000 TL çok çok zorlasam Max 5500 olur. 27 inç olması gerek 24 istemiyorum. 165 Hz tercihimdir ama bazen bu fiyata 240 Hz monitörlerde görüyorum varsa onları da atar misiniz? Teşekkürler.

g2722

Geri
Yukarı