RTX 4060 sistemin CS2 performansı nasıl olur?

tosbacık

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem:
MSI Ventus 4060.
i5 12400F.
G.Skill 32 GB RAM 3200MHz.
Crucial 1TB SSD.
CS2 highda rahat oynatır mı?

Bazı alanlarda FPS düşmeleri yaşayabilirsiniz fakat, ilerleyen zamanlarda gelen optimizasyon güncellemeleriyle bu sorun ortadan kalkar.

PC Hocasının sistemini almışsınız sanırım. Öyle değilse de bileşenleri aynı. Videosunda CS2 FPS testi bulunuyor hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC hocasının sistemini almışsınız sanırım. Öyle değilse de bileşenleri aynı. Videosunda CS2 FPS testi bulunuyor hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet 32 GB yükseltip aldım şimdi hatırladım sağ ol.

Evet 32 GB yükseltip aldım şimdi hatırladım sağ ol.

Rica ederim hocam, hayırlı olsun. Attığınız headshot olarak gitsin. Ek olarak hatırlatmak isterim ki oyun yeni çıktığı için optimizasyonu biraz kötü sağlam bir güncelleme sonrası değerler daha yukarıları görecektir yüksek ihtimal.

Rica ederim hocam, hayırlı olsun. Attığınız headshot olarak gitsin. Ek olarak hatırlatmak isterim ki oyun yeni çıktığı için optimizasyonu biraz kötü sağlam bir güncelleme sonrası değerler daha yukarıları görecektir yüksek ihtimal.

Hocam CS'ye yeni başlayacağım headshotu boş ver adam vursam kardır D:

Yeni konular

Geri
Yukarı