RTX 4060 Ti 8 GB almak mantıklı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
7500F daha iyi + çok daha ileriye dönük.

@kino hocam, ne olur arkadaşa bir şey açıklamaya çalışmayın. Bırakın istediğini alsın.
En son Xbox S alıp Game pass razı olacağım burada bu işi başaramayız biz :)

7500F daha iyi + çok daha ileriye dönük.

@kino hocam, ne olur arkadaşa bir şey açıklamaya çalışmayın. Bırakın istediğini alsın.
Bütçe belirtiyoruz DDR4 olmaz eski o olmaz çöp dersen destek yerine köstek olursun arada derede kalınmasa burada konu açılmaz. Para o kadar olsa zaten sormayız alırız en iyisini değil mi kardeşim benim?

Yahu ne alakası var ona para verilmez buna para verilmez 2 ay eşek gibi çalışıp bir kasa alacağız o kadar açılamayız. DDR4 mis gibi işte iş görür. Bütçe sınırsız yazsaydım zaten buraya yazmaz alırdım hazır popüler bir 40-50 bandında sistem.

O zaman istediğini al ne burada konu açıyorsun devamlı itiraz edeceksen?

En son Xbox S alıp Game pass razı olacağım burada bu işi başaramayız biz :)

Bütçe belirtiyoruz DDR4 olmaz eski o olmaz çöp dersen destek yerine köstek olursun arada derede kalınmasa burada konu açılmaz.
DDR4 olmaz çünkü. 1-2 yıl sonra anakart değiştirmek zorunda kalacaksın. Ama AM5'i alırsan en az 3-4 yıl daha, işlemci değiştirsen bile anakart değiştirmeyeceksin. İstediğini alabilirsin.

O zaman istediğini al ne burada konu açıyorsun devamlı itiraz edeceksen?
Ben 4060 Ti sordum konuyu siz buralara getirdiniz. O çöp bu çöp diyorsunuz bu kartın fiyatı belli ucuz olan her şeye çöp diyemezsin alternatifini sunarsın fazlasıyla fiyat farkı olan üst modelini değil. Okuduğunuzu anlayın.

Ben 4060 Ti sordum konuyu siz buralara getirdiniz. O çöp bu çöp diyorsunuz bu kartın fiyatı belli ucuz olan her şeye çöp diyemezsin alternatifini sunarsın fazlasıyla fiyat farkı olan üst modelini değil. Okuduğunuzu anlayın.

Ben sana alternatifi sundum sen olmayan teknolojik bilginle saçma sapan şeyler atıyorsun. Durum bu, teknolojiyi takip etseydin zaten burada konu açmazdın. Konu açıyorsan da sen sürekli ürün göstermezsin biz gösteririz.

Ucuz olmadığı için çöp diyoruz ya zaten. Çok daha iyi performans veren AMD'yi öneriyoruz, yok. Tamam AMD istemiyorsun, eyvallah. Ama gidip de AMD işlemcili sistem attık diye illa Intel olacak diye itiraz etme. Edeceksen niye soruyorsun?

Ben sana alternatifi sundum sen olmayan teknolojik bilginle saçma sapan şeyler atıyorsun. Durum bu, teknolojiyi takip etseydin zaten burada konu açmazdın. Konu açıyorsan da sen sürekli ürün göstermezsin biz gösteririz.
Gereksiz konuşma uzaklaş olmayan teknoloji bilgisiymiş koskoca binanın tesisatını yapmış adamım teknolojiyi 2 tane ekran kartından ibaret sanıyor burayı terk et. O çöp bu çöp deyip 20binlik bütçeye 40binlik alternatif gösteriyor birde akıl veriyor hadi hadi.

Ucuz olmadığı için çöp diyoruz ya zaten. Çok daha iyi performans veren AMD'yi öneriyoruz, yok. Tamam AMD istemiyorsun, eyvallah. Ama gidip de AMD işlemcili sistem attık diye illa Intel olacak diye itiraz etme. Edeceksen niye soruyorsun?
Alternatifi yok diyeceksiniz o çöp bu çöp denmez bütçe diye bir şey var. Bütçeye göre iyi kötü denir hadi sende hadi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı