RTX 4060 Ti ekran kartı ile çekilen videoların kalitesinin düşük olması

gonca bebek

Hectopat
Herkese iyi sosyaller, ben YouTube'a kaliteli videolar çekmek istiyorum, deneme olarak NVIDIA Shadow Play ve OBS ile birkaç kayıt aldım ama kalite düşük gibi geldi. Acaba kaliteyi mi düzgün yapamadım veya monitörümde mi sorun var bilemedim. Edit programı olarak da DaVinci Resolve kullanıyorum render ayarlarını 1080p 60 FPS yapıp render alıyorum.
Monitörüm: Excalibur 23.8" Curved monitör.
YouTube'a yüklediğim örnek video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkese iyi sosyaller, ben YouTube'a kaliteli videolar çekmek istiyorum, deneme olarak NVIDIA Shadow Play ve OBS ile birkaç kayıt aldım ama kalite düşük gibi geldi. Acaba kaliteyi mi düzgün yapamadım veya monitörümde mi sorun var bilemedim. Edit programı olarak da DaVinci Resolve kullanıyorum render ayarlarını 1080p 60 FPS yapıp render alıyorum.
Monitörüm: Excalibur 23.8" Curved monitör.
YouTube'a yüklediğim örnek video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çözünürlük ve görüntü oranının, fhd + 16:9 formatında izleniyor olması öyle bir etki yaratmış olabilir. Video bana da normal geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı