RTX 4060 Ti hangi marka tercih edilmeli?

Boş ver bilindik markaları ben MSI Ventus 4060 Ti aldım nasıl pişman olduğumu tüm forum biliyor. Yerine Colorful 4060 Ti aldım kart dediğin böyle olur.

Son 4 ekran kartımda da servislik bir durumum olmadı o yüzden çok küçük ihtimaller için fiyatına göre ateş eden özelliklere sahip kartı kaçırma. MSI, ASUS vb. karın doyurmuyor kazığı yediğinle kalıyorsun.

Benim kasam Tower kasa ekran kartını taktığım zaman kart havada kalıyor bu 3 fanlı model daha ağır olduğundan yamulma gibi sorunlara sebep olmaz değil mi?

Benim kasam Tower kasa ekran kartını taktığım zaman kart havada kalıyor bu 3 fanlı model daha ağır olduğundan yamulma gibi sorunlara sebep olmaz değil mi?

Benimkini desteksiz kullanıyorum birkaç aydır kartlar uzun olsa da aşırı ağır değiller sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Benimkini desteksiz kullanıyorum birkaç aydır kartlar uzun olsa da aşırı ağır değiller sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Bu arada önerdiğiniz Gainward marka ürün ekran kartı 3 fanlı değil görsel 3 fanlı ancak açıklama kısmında fan sayısı olarak 2 belirtilmiş. Bu yüzden farklı bir öneriniz var mı?

Bu arada önerdiğiniz Gainward marka ürün ekran kartı 3 fanlı değil görsel 3 fanlı ancak açıklama kısmında fan sayısı olarak 2 belirtilmiş. Bu yüzden farklı bir öneriniz var mı?

Ürün 3 fanlı modeli, yorumlarda da aksi söylenmemiş ve kutusunun resmi var. Açıklamaya yanlış girmişler yalnızca.

Dediğiniz kartı satın aldım 1 ay kullanımdan sonra yorumlarımı buraya yapacağım ileride almak isteyen arkadaşlar aklında soru işareti bulunan kişiler içinde yardımcı olmuş oluruz.

Bu arada 150TL civarına bu tarz destekleyici ürünler satılıyor bunu kullanmakta bir sakınca olur mu? https://productimages.hepsiburada.net/s/431/300-443/110000463870616.jpg

Dediğiniz kartı satın aldım 1 ay kullanımdan sonra yorumlarımı buraya yapacağım ileride almak isteyen arkadaşlar aklında soru işareti bulunan kişiler içinde yardımcı olmuş oluruz.

Bu arada 150TL civarına bu tarz destekleyici ürünler satılıyor bunu kullanmakta bir sakınca olur mu? https://productimages.hepsiburada.net/s/431/300-443/110000463870616.jpg

Hayırlı olsun tabii benim de kendi kartımın incelemesi var. Destekleyiciye kart geldikten ve taktıntan sonra kendin karar ver derim. Belki hiç sarkma yapmaz ama ben garantiye alayım diyorsan kullanabilirsin.

@berkdeniz görselde OC modeli kullanmışlar ama size gelen düz mü? Ürün adında OC yazmıyor ama. Ben de satın aldım OC değil. Sarkma yapacağını sanmıyorum. Rog strix 1060 dan geçtim. Her ikiside 3 fanlı model olmasına rağmen gainward oldukça ufak ve hafif kalıyor. Kasamdaki destekleyici söktüm ağır bir kart değil.

@berkdeniz görselde OC modeli kullanmışlar ama size gelen düz mü? Ürün adında OC yazmıyor ama. Ben de satın aldım OC değil. Sarkma yapacağını sanmıyorum. ROG STRIX 1060'dan geçtim. Her ikisi de 3 fanlı model olmasına rağmen Gainward oldukça ufak ve hafif kalıyor. Kasamdaki destekleyici söktüm ağır bir kart değil.

Evet bana da OC Olmayan model geldi

@berkdeniz görselde OC modeli kullanmışlar ama size gelen düz mü? Ürün adında OC yazmıyor ama. Ben de satın aldım OC değil. Sarkma yapacağını sanmıyorum. Rog strix 1060 dan geçtim. Her ikiside 3 fanlı model olmasına rağmen gainward oldukça ufak ve hafif kalıyor. Kasamdaki destekleyici söktüm ağır bir kart değil.
İade istediniz mi ne yaptınız?

Görsel hatalı, ürün isminde OC yazmıyor zaten. Aynı ürün farklı sitede OC olmayan model kutusu ile satışta o yüzden OC olmadığını düşünerek satın aldığım için iade istemedim.
Birkaç aydır 4070 modellerine bakıyordum. Bunun fiyatı oldukça uygun olduğu için tercih ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı