RTX 4060 Ti hangi marka tercih edilmeli?

berkdeniz

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, RTX 4060 Ti 8 GB ekran kartını alacağım ancak MSI, ASUS, Palit ve Zotac gibi pek çok marka var daha önce RTX 2060 Gigabyte kullanmıştım ve ısınma sorunu yüzünden çok başım ağrımıştı bu yüzden hangi markayı tercih etmeliyim bilemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ben ucuz olanı tercih ederdim. Tabii 100-200 TL daha eklenip 3 fanli veya ASUS MSI gibi markalar varsa eklenebilir.

Yanıt için teşekkür ederim ancak Gainward markası hakkında fikrim yok garanti durumunda firma iyi midir?

Distribütörler bakıyor garantiye. %90 ihtimalel servislik işin olmayacaktır zaten olsa da sıkıntı yaşayacağını sanmam forumda çok fazla Gainward kullanıcısı var.

Şu anda fiyatına göre alabileceğin en iyi 4060 Ti bu, kaçırma derim.

Distribütörler bakıyor garantiye. %90 ihtimalel servislik işin olmayacaktır zaten olsa da sıkıntı yaşayacağını sanmam forumda çok fazla Gainward kullanıcısı var.

Şu anda fiyatına göre alabileceğin en iyi 4060 Ti bu, kaçırma derim.

Peki Gainward harici önereceğiniz bir model var mıdır?

Peki Gainward harici önereceğiniz bir model var mıdır?

Colorful iGame 3 fanlısını ben kullanıyorum bunları önerebilirim ama sen Gainward al cidden, o fiyata 3 fanlı 4060 Ti 16 GB bir daha bulunmaz.

Colorful iGame 3 fanlısını ben kullanıyorum bunları önerebilirim ama sen Gainward al cidden, o fiyata 3 fanlı 4060 Ti 16 GB bir daha bulunmaz.

Açıkçası tercihim bilindik markalar ve Türkiye'de garanti konusunda daha rahat bir şekilde muhatap bulabileceğim markalar ama gerçekten çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Açıkçası tercihim bilindik markalar ve Türkiye'de garanti konusunda daha rahat bir şekilde muhatap bulabileceğim markalar ama gerçekten çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Boşver bilindik markaları ben MSI Ventus 4060 Ti aldım nasıl pişman olduğumu tüm forum biliyor. Yerine Colorful 4060 Ti aldım kart dediğin böyle olur.

Son 4 ekran kartımda da servislik bir durumum olmadı o yüzden çok küçük ihtimaller için fiyatına göre ateş eden özelliklere sahip kartı kaçırma. MSI, ASUS vb. karın doyurmuyor kazığı yediğinle kalıyorsun.

Geri
Yukarı