RTX 4060 Ti ve R5 5600G sistem uyumlu mu?

Tüm ürünlerin fiyatına baktığım zaman bütçen 48-50 bin arası sanırım

Bir bütçe belirtir misin lütfen? Önemli değilden ne kast ediyorsun bilemem o zaman git 4090 içeren bir sistem al. Bütçe belirtirsin ona göre öneri yaparım.

Seçtiğin parçalarda kötü olmayan bir şey yok dostum.
Bütçe olayı biraz size kalmış önerdiğiniz parçayı atabilirsiniz. Kötü olmayan parça yoksa tek sorun fiyatı oluyor o halde?

Tüm ürünlerin fiyatına baktığım zaman bütçen 48-50 bin arası sanırım

Doğru aşırı pahalı.

Bütçe olayı biraz size kalmış önerdiğiniz parçayı atabilirsiniz. Kötü olmayan parça yoksa tek sorun fiyatı oluyor o halde?

Doğru aşırı pahalı.
Tam bütçen nedir? 50 bin TL mi?

Doğru aşırı pahalı.

50 bin TL'ye DDR4 ve 4060 Ti sistem bunlar en basit nedenler direk diğer parçaların kötülüğüne laf bile edilmez. :D Vay be hayatımda bu kadar kazık bir sistem toplayanı görmemiştim 50k TL'ye 4070 Ti süper sistemler var.

Tam bütçen nedir? 50 bin TL mi?
Şöyle söyleyeyim, parçaları teker teker yani yavaş yavaş alacağım için bütçenin pek bir önemi olmadığını düşünüyorum ama birde şunu söyleyeyim tek bir parçaya en fazla 20K verebilirim onun üstü biraz zorlar.

50 bin TL'ye DDR4 ve 4060 Ti sistem bunlar en basit nedenler direk diğer parçaların kötülüğüne laf bile edilmez. :D Vay be hayatımda bu kadar kazık bir sistem toplayanı görmemiştim 50k TL'ye 4070 Ti süper sistemler var.

Benim bilgim olmadığı için kafama göre topladım ve hoşuma gitti o yüzden :D

Şöyle söyleyeyim, parçaları teker teker yani yavaş yavaş alacağım için bütçenin pek bir önemi olmadığını düşünüyorum ama bir de şunu söyleyeyim tek bir parçaya en fazla 20K verebilirim onun üstü biraz zorlar.

Yahu güzel dostum. Biz sana nasıl öyle bir sistem toplayalım? Senin bir toplam bütçe belirtmen lazım ki sana güzel bir öneri yapalım.

Şöyle söyleyeyim, parçaları teker teker yani yavaş yavaş alacağım için bütçenin pek bir önemi olmadığını düşünüyorum ama birde şunu söyleyeyim tek bir parçaya en fazla 20K verebilirim onun üstü biraz zorlar.

Benim bilgim olmadığı için kafama göre topladım ve hoşuma gitti o yüzden :D
Bilgisiz adam toplama yaparsa kazık yer tabi. Yardımcı olmaya çalışıyoruz sana burada.

Yeni konular

Geri
Yukarı