RTX 4060 Ti ve R5 5600G sistem uyumlu mu?

Neden illa toplama? Neresi sağlıksız geliyor? Hazır sistemin içerisindekilerde sıfır, toplama alacağında sıfır. Parça kalitesinden mi korkuyorsun anlamadım.

Arkadaş toplama yaparsam 50-60k verebilirim ancak hazır alırsam en fazla 20-25 bin diyor hocam.

İşlemci olarak AMD ekran kartı olarak NVIDIA tercih ediyorum. Ram 16 veya 32 olabilir fakat 32 daha iyi gibi. SSD ise M.2 500 GB olabilir. Kasa mümkün olabildiğince beyaz olsa iyi olur fakat siyahta olabilir illa beyaz olmasına gerek yok.

Neden illa toplama? Neresi sağlıksız geliyor? Hazır sistemin içerisindekilerde sıfır, toplama alacağında sıfır. Parça kalitesinden mi korkuyorsun anlamadım.
İstediğim parçalar genellikle olmuyor o sistemlerde ve fiyatı da fazla geliyor.

İşlemci olarak AMD ekran kartı olarak NVIDIA tercih ediyorum. Ram 16 veya 32 olabilir fakat 32 daha iyi gibi. SSD ise M.2 500 GB olabilir. Kasa mümkün olabildiğince beyaz olsa iyi olur fakat siyahta olabilir illa beyaz olmasına gerek yok.

İstediğim parçalar genellikle olmuyor o sistemlerde ve fiyatı da fazla geliyor.
Hazır sistemler daha uygun olur. Aradığın parçalarda genellikle bulunur. Sen bulamamışsındır.

Hazır sistemler daha uygun olur. Aradığın parçalarda genellikle bulunur. Sen bulamamışsındır.
Ne yazık ki bulamadım ben o zaman. Eğer bildiğiniz varsa atabilirsiniz hazır sistemlerden.

20-25 bin olarak 4060 ve 7500F içeren sistemler var.

Benim toplama olarak önerim bu şekilde olur. Değişiklik yapmak isteyenler arkadaşlar yapsın.

50-52K gibi bir şey tutuyor.

7500F nedir tam olarak? İşlemci falan mı?

Evet işlemci.

Hazır sistem olarak da bu mevcut.

Görseldeki gibi özelleştirip alabilirsin ancak. Ekran kartı -5527 TL olan 4060.

Seçim sana kalmış. Hazır sistem 26k TL tutuyor.

Dosya Ekleri

• 1711160611132.png
    1711160611132.png
    688,8 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
Benim toplama olarak önerim bu şekilde olur. Değişiklik yapmak isteyenler arkadaşlar yapsın.

Evet işlemci.

Hazır sistem olarak da bu mevcut.

Görseldeki gibi özelleştirip alabilirsin ancak. Ekran kartı -5527 TL olan 4060.
Topladığınız sistemi ve attığınız hazır sisteme bakıp tekrardan kararımı veririm o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı