RTX 4060 Ti vs RTX 4070

Furkan12992

Decapat
Daha fazla  
Babam yurt dışında iken fiyat sormak için 4060 Ti TUF Gaming fotoğrafı attım. O da bana hediye olsun diye aldı. Çok güzel gözüküyor ama internette 4060 Ti yorumları çok kötü. Sanki en kötü kartmış gibi bakıyorlar. Ben bunu satıp üstüne bütçemi zorlayıp 4070 alınır mı sizce? Bu arada 1080p oynayacağım oyunlarımı 2 k PC'ye geçemem bu sene.

Satarsan güzel zarar edersin, ayrıca babanın hediyesi. Kullan gitsin, kim takar milletin lafını. 1080P için mükemmel bir kart.
Ya normal videoları izledim çok güzel fps alıyor ama yorumlara bakınca alınmaz diyor herkes.

Keşke 4090 resmi atsaymışsın. 😅
Hocam okadar para yoktu ya 😂😂😂
Hatta para yetmemiş 50doları patron karşılamış 😂😂😂

Ya normal videoları izledim çok güzel fps alıyor ama yorumlara bakınca alınmaz diyor herkes.

Saçmalamışlar. Ben 4060 Ti 8 GB kullandım ve yalnızca iş/render amaçlı RTX 4070'e geçtim.

Oyunlarda her ihtiyacımı fazlasıyla görüyordu 4060 Ti, tertemiz kart 1080P için.

Eline bedava kart geçmiş. 1080P'de altından kalkamayacağı iş yok neredeyse. Piyasadaki her oyunu Ultra-high ayarlarda oynarsın. Milletin yorumlarına bakacağına aç oyununu oyna, işini yap. Keyfini sür. Satmanın pek de bir anlamı yok.

Arkadaşlar sağolun valla kafamı karıştırdılar ya böyle bazen çok derine inmemek lazım galiba
En iyisi yenisini almıyım boş yere 7500f le bir sürü oyunu oynarım galiba.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı