RTX 4060 Ti'lı sistemde bir anda oluşan siyah ekran

quazzart15

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda sistem topladım. Sistem Windows 10 kurulu geldi. Bende Windows 11 23H2'ye yükselttim. Fakat bir sorun var. Sistemde bazen 0.01 saliseliğine siyah ekran oluşup gidiyor. Oyunlarda olmuyor ama masaüstünde veya Microsoft Edge de oluyor. Windows 10 yüklü iken böyle bir sorun olduğunu hatırlamıyorum. Fakat Windows 11 de yaşanıyor ondan eminim. Sorun Windows 11 de ise sorun yok benim için rahatsızlık vermiyor. Fakat ekran kartında var ise garantiye göndermek zorunda kalacağım sorunun ekran kartında mı yoksa Windows 11 değil mi olduğunu nasıl anlayabilirim?(FurMark testinde kart Max 53 derece 59FPS sabit veriyor)
Ekran kartı: ASUS TUF Gaming RTX 4060 Ti 8 GB(en son driver kurulu önceki driverlada sorun devam ediyor)
İşletim sistemi: Windows 11 23h2.

Şimdiden teşekkür eder.
İyi sosyaller dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle Windows'tan kaynaklanıyor. Windows 11 için temiz kurulumu bu yüzden öneriyoruz. Eğer Windows 11'i sevdiysen ve devam etmek istiyorsan yine Windows 11 USB ile temiz bir format sisteme. Sorun devam ederse o zaman farklı şeylere yoneliriz. Sorunun büyük ihtimalle çözülecektir.

Büyük ihtimalle Windows'tan kaynaklanıyor. Windows 11 için temiz kurulumu bu yüzden öneriyoruz. Eğer Windows 11'i sevdiysen ve devam etmek istiyorsan yine Windows 11 USB ile temiz bir format sisteme. Sorun devam ederse o zaman farklı şeylere yoneliriz. Sorunun büyük ihtimalle çözülecektir.
cevabınız için teşekkür ederim.Bilgisayarda çok oyun yüklüydü ama yapacak birşey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı