RTX 4060 vs RX 6700XT

4060 almak daha iyi olur DLSS3 frame generation gibi özellikler var RX6700'e frs 3 gelecek mi o bile belli değil.

AMD ekran kartını çıkarıp NVIDIA'ya ait bir kart taktığımda o sorun yoktu. (GTX 950)

GTX 950 80-90 watt çeken bir kart, 6700XT 230W.

Ben memnunum ama yayın için kesinlikle tercih edilmemeli öncelikle odağınız oyun ise 2K 60 FPS ve üstü şu anki oyunları ultrada oynatır.

Kesinlikle falan değil, arada bir hobi ise tercih edilir.

GTX 950 80-90 watt çeken bir kart, 6700XT 230W.

Kesinlikle falan değil, arada bir hobi ise tercih edilir.
Al hocam rx 6700 xt al demek ki bende sorun var. Ben beğenmedim rx 6700 xt'yi demek ki. Kime sorsam sorun ekran kartı hariç diğer her şeyde diyorlar ne diyim. Kullandığım prize bile laf edeni gördüm garip bir durum. Bu rx 6700 xt'nin neden bu kadar savunulduğunu bulacağım ama bakalım hatalı ben miyim yoksa bu kartı bu kadar savunanlar mı.

Al hocam RX 6700 XT al demek ki bende sorun var. Ben beğenmedim RX 6700 XT'yi demek ki. Kime sorsam sorun ekran kartı hariç diğer her şeyde diyorlar ne diyeyim. Kullandığım prize bile laf edeni gördüm garip bir durum. Bu RX 6700 XT'nin neden bu kadar savunulduğunu bulacağım ama bakalım hatalı ben miyim yoksa bu kartı bu kadar savunanlar mı?

Çünkü çoğu zaman WattMan karttan değil, PSU SSD gibi sebeplerden oluyor, mesela prizde topraklama yoksa sıkıntı oluyor.

Geri
Yukarı