RTX 4060 vs RX 6700XT

Amd ekran kartını çıkarıp Nvidiaya ait bir kart taktığımda o sorun yoktu. (Gtx 950)
peki hiç kullandığınız PSU'nun artık işlevini yerine getiremeyip gerekli akım ve voltajları ayarlayamadığını ve işlemcinizin fazla ısındığı için sisteminizin istikrarsız çalıştığından kendini korumaya aldığını (Wattman) düşündünüz mü ?

Evet oyun ve yayın için.
yayın yapmıyor bu kartlar istediğinizi deneyin maalesef o konuda NVİDİA'ya yönelmeniz gerek tensör çekirdekleri bu konuda inanılmaz etkili.

Peki hiç kullandığınız PSU'nun artık işlevini yerine getiremeyip gerekli akım ve voltajları ayarlayamadığını ve işlemcinizin fazla ısındığı için sisteminizin istikrarsız çalıştığından kendini korumaya aldığını (WattMan) düşündünüz mü?

Yayın yapmıyor bu kartlar istediğinizi deneyin maalesef o konuda NVIDIA'ya yönelmeniz gerek tensör çekirdekleri bu konuda inanılmaz etkili.

4060 8 GB VRAM konusunda yeteceğini düşünüyor musunuz?
8 GB cidden az.

4070 12 GB bütçemi aşıyor.

peki hiç kullandığınız PSU'nun artık işlevini yerine getiremeyip gerekli akım ve voltajları ayarlayamadığını ve işlemcinizin fazla ısındığı için sisteminizin istikrarsız çalıştığından kendini korumaya aldığını (Wattman) düşündünüz mü ?

yayın yapmıyor bu kartlar istediğinizi deneyin maalesef o konuda NVİDİA'ya yönelmeniz gerek tensör çekirdekleri bu konuda inanılmaz etkili.
Düşünmedim çünkü kasayı almamın üstünden 9 ay civarı geçti ve kasayı titiz bir şekilde kullanıyorum. Psu'da sorun olsa sadece amd ekran kartı takılı iken bu sorunu yaşamazdım. Ve Psu sıcakta değil.

İşte oda markanın tekel olmasından ötürü ya seve seve ya seve seve mantığından gelmesidir.

Hocam siz ASUS Dual 6700XT'den memnun musunuz? Sıcaklıklar nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı