Çözüldü RTX 4060 Warzone'da en yüksek ayarlarla 130 FPS normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

m4tehan

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
MSI Ventus 2x rtx 4060
Anakart
MSI
İşlemci
i5-12400F
Selam, Warzone yükledim ayarların hepsi en yüksek 130 FPS alıyorum, iyi mi sizce?

Çözüm
Hocam ilk steamden warzome 3 indirdim 70 gb sonra uygulamayı açtım mw2 mw3 çıktı birde warzome çıktı warzome 10 gb di onu indirdim bu kaçıncı oyun şimdi
Hocam tek bir Warzone oyunu var zaten. Normal FPS değerleri alıyorsun.
Warzone 1 mevcut değil. Steam üzerinden indirdiğin oyun Warzone olarak gözüksede 3. oyun.

Arkadaş benim de kafamı karıştırdı bir an dedim hangi Warzone oynuyor.

Warzone zaten kendisi agir bir oyun 130 GB yer talep ediyor ki sorun şuki sen zaten normalden ote bır System kullanıyosun kasayi en son ne zaman temızledın ya da laptopu?

Temizlikle FPS'in ne alakası var bilinçsiz yorum yapmayalım lütfen 4060 için normal FPS değerleri alıyor arkadaş.

Bu videoda ki grafik ayarlarını yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ilk Steam'den warzome 3 indirdim 70 GB sonra uygulamayı açtım MW2 MW3 çıktı bir de warzome çıktı warzome 10 GB di onu indirdim bu kaçıncı oyun şimdi

İndirdiğiniz 10GB Warzone paketi diye biliyorum yani Warzone 3 oynuyorsunuz yüksek ihtimal attığım ayarları yapabilirsiniz.

Arkadaş benim de kafamı karıştırdı bir an dedim hangi Warzone oynuyor.

Temizlikle FPS'in ne alakası var bilinçsiz yorum yapmayalım lütfen 4060 için normal FPS değerleri alıyor arkadaş.

Bu videoda ki grafik ayarlarını yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim

1707156985982.png

Rica ederim ayrıca oyun 130GB değil maksimum 100GB yer kaplar bilginiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı