RTX 4060TI sistem yeterli mi?

Bütçe
100k
Bu mu? Bu ise almayın. VA panel.
Benim gördüğüm ips modeldi ve ips göre oyun deneyimi de güzel olabilir diye düşündüm

kral onu mu sorun ediyon min. 120fps alır gibi eski csgo'da kalmasın aklın 400fps görmez çok değişti cs2 ile
Tüh be 😁 bende min 200 görürüm sandım, masum köylü işte 😅

IPS ise al. Kesinlikle oyun deneyiminiz güzel olur.
Evet bende öyle düşündüm hem tasarım işlerimdede işime yarayabilir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyur kardeşim.
Valla fps muq gözüküyor bendede öyle olsa çok mutlu olurum (pek sanmam)

reis bende VX2718-pc-mhd var iyi mi?
Gayet iyi gözüküyor fakat MS yüksek gibi geldi eğer 1 MS ise, fps oyununda bazen sıkıntı yaşamıyor musun?

reis bende VX2718-pc-mhd var iyi mi?
Yalnız benim alacağım monitör 260 Hz, 260 fps almazsam sıkıntı oluyormuş fazla olur mu aceba

Gayet iyi gözüküyor fakat MS yüksek gibi geldi eğer 1 MS ise, fps oyununda bazen sıkıntı yaşamıyor musun?

Yalnız benim alacağım monitör 260 Hz, 260 fps almazsam sıkıntı oluyormuş fazla olur mu aceba
240 pardon

240 pardon
ben sana benim mönitörü önermedim seninki daha iyi 240 fps almazsan ne tür bir sıkıntı olabilir? oluyorsa bildirir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı