RTX 4070 alınır mı?

Düşük VRAM politikasını devam ettirdiği sürece almamanızı tavsiye ediyorum. Sistemi okuduğum kadarıyla oyun yönelikli kullanacaksınız. AMD tarafında daha güzel sistem dizebilirsiniz.

Düşük VRAM politikasını devam ettirdiği sürece almamanızı tavsiye ediyorum. Sistemi okuduğum kadarıyla oyun yönelikli kullanacaksınız. AMD tarafında daha güzel sistem dizebilirsiniz.

Hocam bende çok arada kaldım NVIDIA RT özelliği olduğu için almak istiyordum ama sizde haklısınız ve sizce 12 VRAM ne kadar götürür en az kaç VRAM olmalı uzun vade için.

Yakın zamanda PC toplayacağım bütçem 40-45k uzun ömürlü olması benim için önemli NVIDIA almayı düşünüyorum. Oynayacağım oyunlar FPS ve hikaye tabanlı.
40 45k bütçe ile 4070 değil 4070ti alırsınız. Ayrıca toplama değil hazır sistem tavsiye ederim daha kampanyalı oluyor.

40 45k bütçe ile 4070 değil 4070 Ti alırsınız. Ayrıca toplama değil hazır sistem tavsiye ederim daha kampanyalı oluyor.

4080 bile zorlanır da belki 4070 alıp cok sağlam altyapılı yapıp sonra 5000'e upgrade şansı olabilir. Kampanya kısmına da katılıyorum extradan.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı