RTX 4070 ekran kartından ses geliyor

Gameteria

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ekran kartı fanları %70 de şöyle bir seste çalışıyor fazla anlamadığım için buraya konu açmak istedim. Ekran kartı bu: GALAX GeForce RTX 4070 1-Click OC 2X 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı (47NOM7MD8DDF) - 2 Yıl Birebir Değişim Garantili - Gaming.Gen.TR
Çıkardığı ses de bu https://drive.google.com/file/d/19xuh27NiqU3Eeoafn51EszMNZx9rawuJ/view?usp=drive_link sizce bu normal mi? Normal gibi geldi bana ama bir sorayım dedim. Sitem olarak adım bu arada sistem de bu yeni aldım daha. SUNRISE-4070 / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX 1-Click OC 2X GeForce RTX 4070 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Erişim hatası veriyor. CW'dir büyük ihtimal. Düşük devirlerde yapmayıp yüksek devir ve yükte yapıyorsa yüksek ihtimal Coil Whine'dir. Çoğu kartta var performansa etki eden bir şey değil ama tabii ki rahatsız edicidir yüksek orandaysa.

Erişim hatası veriyor. Cw'dir büyük ihtimal. Düşük devirlerde yapmayıp yüksek devir ve yükte yapıyorsa yüksek ihtimal coil Whine'dir. Çoğu kartta var performansa etki eden bir şey değil ama tabii ki rahatsız edicidir yüksek orandaysa.

Ses oyun oynarken duyulmayacak kadar bir ses acaba coil whine dediğiniz şey mi birkaç video izledim oradaki sesler bundan farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı