RTX 4070 GTA 6 oynatır mı?

Oyun 1 2 senede gelistilmedigine göre muhtemelen GTA 5 çıktıktan 1 2 sene sonra çalışmalara başlanmıştır o zamanın da ekran kartlarını göz önüne alırsak GTX 1060 gibi bir kartin bile oyunu oynayacağını düşünüyorum. Tabii bu benim fikrimce yanlissin diyenler olabilir. GTA 5'ten yola cikarak bir yorum yaptım GTX 500-600 serisi o zamanın kartarlariydi 2010-2011 ve önerilen GPU için ama oyun geliştirme tabii ki artık daha kolay olduğu için her şey olabilir.

Hocam TLOU'nun bile gereksinimi 3060'ken ne bekliyorsunuz
Oyun öncesinde ps de çıkıp milyonlarca sattı pc de kaç kişinin oynayacağı umurlarında değilsir bence

Oyun 1 2 senede gelistilmedigine göre muhtemelen GTA 5 çıktıktan 1 2 sene sonra çalışmalara başlanmıştır o zamanın da ekran kartlarını göz önüne alırsak GTX 1060 gibi bir kartin bile oyunu oynayacağını düşünüyorum. Tabii bu benim fikrimce yanlissin diyenler olabilir. GTA 5'ten yola cikarak bir yorum yaptım GTX 500-600 serisi o zamanın kartarlariydi 2010-2011 ve önerilen GPU için ama oyun geliştirme tabii ki artık daha kolay olduğu için her şey olabilir.
Böyle şeyler için qrafikler hep en son yapılan şeylerdir.

Bunun cevabını kimse veremez. Belki oyun bir optimizasyon harikası olacak ve GTX 780 bile oynayacak. Belki de bir facia olacak RTX 4090 bile oynatmayacak. Burda bir çok faktör daha etkili. Ama Rockstar'ın kaliteli iş yapacağını düşünüyorum. Yani oynamanız çok daha mümkün görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı