RTX 4070 için ekran kartı markası önerisi

Specialagent58

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar, bu kartı acilen almak istiyorum ve piyasada şu anda hala ucuz olan bu 3 model bir tek bu sitede var sanırsam. Bu 3 Inno3D markalı 4070 lerden sizce hangisini önerirsiniz, 17 bine ICHILL olan en iyisi mi? Bazıları Inno3D markasının x3 ünü önermem ama ICHILL olanı Asus TUF'unkinden bile iyi olabilir diyor ama ICHILL ibaresinin yanında da X3 de yazıyor o nasıl oluyor acaba? Sizce üçünden hangisini alayım ve bu marka alınır mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhabalar, bu kartı acilen almak istiyorum ve piyasada şu anda hala ucuz olan bu 3 model bir tek bu sitede var sanırsam. Bu 3 Inno3D markalı 4070 lerden sizce hangisini önerirsiniz, 17 bine ICHILL olan en iyisi mi? Bazıları Inno3D markasının x3 ünü önermem falan diyor ama ICHILL ibaresinin yanında da X3 yazıyor o nasıl oluyor acaba? ICHILL olan Asus un 4070 inden iyidir belki diyenler var, sizce üçünden hangisini alayım ve bu marka alınır mı? 3. sü hariç diğer ikisinde OC yok mu bunların? Şimdiden teşekkürler.

Inno3D, Palit, MSI, Gigabyte ve Asus'tan şaşma.

En ucuz olanı al kalan parayı diğer donanımlar için kullan.
Hocam 3 fan olan ilerde 4K da daha çok rahat ettirir mi peki? Ben birkaç yıl sonra 4K ya geçebilirim 2 fanlı modelle arasında fark olmaz mı? 1500 lira ekstradan da verebilirim ICHILL a ben. Şu an alacağım.

2 fan 4k da sıkıntı çıkartırsa direk 3 fanlıyı alayım.

Hocam 3 fan olan ilerde 4K da daha çok rahat ettirir mi peki? Ben birkaç yıl sonra 4K ya geçebilirim 2 fanlı modelle arasında fark olmaz mı? 1500 lira ekstradan da verebilirim ICHILL a ben. Şu an alacağım.

2 fan 4k da sıkıntı çıkartırsa direk 3 fanlıyı alayım.

Hangi çözünürlüğe geçersen geç kartın çekebilececeği maksimum güç 200W. 1440p'de %99 kullanımda ne kadar ısınıyorsa 4k'da da %99 kullanımda o civarda ısınır. Yani gerek yok.

Hangi çözünürlüğe geçersen geç kartın çekebilececeği maksimum güç 200W. 1440p'de %99 kullanımda ne kadar ısınıyorsa 4k'da da %99 kullanımda o civarda ısınır. Yani gerek yok.
Yanlış bilgi vermeyin.
4070 in sadece temel TDP değeri 200W, yükte daha fazla güç tüketmekte, ayrıca çözünürlük arttıkça güç tüketimi artar, öyle birşey yok.

Yanlış bilgi vermeyin.
4070 in sadece temel TDP değeri 200W, yükte daha fazla güç tüketmekte, ayrıca çözünürlük arttıkça güç tüketimi artar, öyle birşey yok.

4070ti için baktım örnek olarak. Tdp'si 285W. 4k'da birkaç oyuna baktım en fazla 265W gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4070ti için baktım örnek olarak. Tdp'si 285W. 4k'da birkaç oyuna baktım en fazla 265W gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamamen değişken durumlar.

Geri
Yukarı