RTX 4070 için marka önerisi

luudipieones

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selam. Yakın zamanda RTX 4070 sistem toplamayı düşünüyorum. Ekran kartının markası konusunda kararsız kaldım bu yüzden önerilere açığım. Ayrıca kullandığınız herhangi marka kart içinde nasıl olduğunu yazarsanız sevinirim. İyi günler.

Millete ille ucuz olsun diye tavsiye ediyorlar halbuki o insanlar sanki görmüyor bu ucuz ekran kartlarını, her şeye rağmen bilindik markaları almakta fayda var kral. Yoksa gidip biz de söyleriz en ucuz bu, bunu alın demeyi. Diğer bir durum da bu kartlar ikinci elden satarken de satması zorlaşır.

Aslında bu markalar yurt dışında popüler sadece Türkiye pazarında yeni oldukları için çok bilindik değil. Ben seviyorum bu tarz markaları, markadan ziyade modeller önemli. Mesela Gainward güzel kartlar yapıyor ama ghost modeli gördüğüm testlerde berbat. PNY modelini alacağım bende şahsen. İkinci el olarak bizim millet ASUS MSI başka bir şey bilmiyor. Ama parasıda ona göre.

Aslında bu markalar yurt dışında popüler sadece Türkiye pazarında yeni oldukları için çok bilindik değil. Ben seviyorum bu tarz markaları, markadan ziyade modeller önemli. Mesela Gainward güzel kartlar yapıyor ama ghost modeli gördüğüm testlerde berbat. PNY modelini alacağım bende şahsen. İkinci el olarak bizim millet ASUS MSI başka bir şey bilmiyor. Ama parasıda ona göre.

Ben almadan önce yorumları mutlaka okuyorum, yani ciddi bir problem yoksa herhangi bir kart alınabilir. İncelemedim ama 3X fanlı Galax RTX 4070 RGB'li ekran kartı da güzel duruyor, bir bak istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı