RTX 4070 laptop tavsiyesi

Master225

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 45000 TL bütçem var. Hem oyun hem de günlük kullanım için Gaming laptop almak istiyorum. Benim için en önemli kriterler fazla ses çıkarmaması ve ısınmaması. Aşağıdaki bu 2 laptopu da beğendim siz hangisini önerirsiniz? HP Victus'un sade görünümü ve 32 GB RAM opsiyonu cazip geldi ama ASUS malzeme kalitesi olarak HP'den daha üstün. Siz hangi modeli önerirsiniz? Başka model tavsiyelerine de açığım.

Merhaba arkadaşlar. 45000 TL bütçem var. Hem oyun hem de günlük kullanım için Gaming laptop almak istiyorum. Benim için en önemli kriterler fazla ses çıkarmaması ve ısınmaması. Aşağıdaki bu 2 laptopu da beğendim siz hangisini önerirsiniz? HP Victus'un sade görünümü ve 32 GB RAM opsiyonu cazip geldi ama ASUS malzeme kalitesi olarak HP'den daha üstün. Siz hangi modeli önerirsiniz? Başka model tavsiyelerine de açığım.
Asus tuf a15 modeli iyi. ileride ram ve ssd takviyesi de yapabilirsiniz.

Yük altında fanların hızlanması şart, soğutması iyi. TUF alın.

HP victus diyorum, ekran boyutu ve ekran yenileme hızı olsun hem daha fazla depolama ve ram var, kaç w ekran kartı bakmadım ancak victus daha iyi gibi.
QHD olması eksi.

bir A15 4060 kullanıcı olarak önerim Asus TUFtur bu bütçede. Cihaz sizi üzmez, genel anlamda dolu dolu bir cihaz. Ek olarak soğutmada belki işinize yarar.
Kendiniz kolayca halledebilirsiniz.

Yük binmediği zaman ses rahatsız edici düzeyde olur mu peki?
Olmaz herhalde.

bir A15 4060 kullanıcı olarak önerim Asus TUFtur bu bütçede. Cihaz sizi üzmez, genel anlamda dolu dolu bir cihaz. Ek olarak soğutmada belki işinize yarar.
Kendiniz kolayca halledebilirsiniz.
4070 TUF soğutması ayrı, buna gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı