RTX 4070 laptop tavsiyesi

@646148 hocam peki SSD ve RAM yükseltmek istediğimiz zaman ASUS servisi yardımcı oluyor mu? Lenovo servisi bu konuda beni mağdur ettiğinden dolayı benim için önemli bir konu.

Yük binmediği zaman ses rahatsız edici düzeyde olur mu peki?
hocam 4070 modeli bilmiyorum ama 4060ta olmuyor. Şu an Turbo modda ama çok çok az bir ses var, kulaklık takınca veya film vb. şeyler izlerken duyulmuyor bile. Ayrıca sessiz mod da mevcut.

@646148 hocam peki SSD ve RAM yükseltmek istediğimiz zaman ASUS servisi yardımcı oluyor mu? Lenovo servisi bu konuda beni mağdur ettiğinden dolayı benim için önemli bir konu.
Ben bu videoyu izleyerek yaptım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ASUS bizi bu konuda serbest bırakıyor. Yabancı kaynaklar da bulabilirsiniz.

Hocam 4070 modeli bilmiyorum ama 4060'ta olmuyor. Şu an Turbo modda ama çok çok az bir ses var, kulaklık takınca veya film vb. şeyler izlerken duyulmuyor bile. Ayrıca sessiz mod da mevcut.

Hocam peki sizin modelin pil performansı nasıl ? Fişe takılı kalmadan kaç saat gidiyor?

Ben bu videoyu izleyerek yaptım.
Teşekkürler

Hocam peki sizin modelin pil performansı nasıl ? Fişe takılı kalmadan kaç saat gidiyor?

Teşekkürler
Hocam açıkçası batarya dışında çok uzun süre kullanmadım. Lakin kullanan kişiler bataryasının iyi olduğunu söylüyor. Ayrıca yarım saatte %50 şarj vaat ediyor. Cihaza özel bir şey değil ama 4000 serisinde güç yönetimi çok iyi. Düşük güçlerde bile çok iyi performans verdiği için bataryaya da yansıyor. Oyun oynarken elektriklerin gittiğini fark bile ettirmiyor :D

Hocam açıkçası batarya dışında çok uzun süre kullanmadım. Lakin kullanan kişiler bataryasının iyi olduğunu söylüyor. Ayrıca yarım saatte %50 şarj vadediyor. Cihaza özel bir şey değil ama 4000 serisinde güç yönetimi çok iyi. Düşük güçlerde bile çok iyi performans verdiği için bataryaya da yansıyor. Oyun oynarken elektriklerin gittiğini fark bile ettirmiyor :D

Teşekkürler hocam gönlüme su serptiniz.

ASUS almaya karar verdim yardımlarınız için çok teşekkür ederim @646148 @Lejax

Yeni konular

Geri
Yukarı