RTX 4070 laptopta LoL ve Valorant'ta FPS düşmesi oluyor

Isı değerlerini kontrol ettin mi? Valorant hala farklı sistemlerde, hatta farklı hesaplarla dahi optimizasyon problemleri yaşatıyor. Başka hesapla test edebilirsin dilersen. Bizzat yaşadım.

Isı değerlerini kontrol ettin mi? Valorant hala farklı sistemlerde, hatta farklı hesaplarla dahi optimizasyon problemleri yaşatıyor. Başka hesapla test edebilirsin dilersen. Bizzat yaşadım.
Bilgisayar doğası gereği işlemci 80 dereceleri görüyor.

Donma tarzı mı FPS düşmesi mi nasıl bir FPS düşüsü.
LoL ve Valorant'ta 300 350 fps alırken anlık 70 fpslere düşüp çıkıyor. Anlık olduğu için çok mide bulandırıyor.

LoL ve Valorant'ta 300 350 FPS alırken anlık 70 FPS'lere düşüp çıkıyor. Anlık olduğu için çok mide bulandırıyor.

Ayarlarinizin dogru ve bilgisayariniza uyumlu bir sekile yapildigindan emin olun. Driverlarini kontrol edin. Zaten SSD vardir onu soylemeye gerek yok. Guc ayarlarinizi nihai tarzi guclu bir secenek yapin.

Bilgisayar doğası gereği işlemci 80 dereceleri görüyor.
Dostum makinen de overclocku kapat sorun çözülecektir. Hem de amd adrenalin yükle fps yırtılma özelliklerini kapat seçeneğini işaretle. Ryzen 7 6600m laptopta 300 fps alıyorum valoda 200e sabitledim makine 66-67 dereceye kdr ısınıyor. Sen de anormal güçlü çalışan bir birim var o da diğer birimlere fps drop attırıyor. Biostan kapatabilirsin overclocku

Dostum makinen de overclocku kapat sorun çözülecektir. Hem de amd adrenalin yükle fps yırtılma özelliklerini kapat seçeneğini işaretle. Ryzen 7 6600m laptopta 300 fps alıyorum valoda 200e sabitledim makine 66-67 dereceye kdr ısınıyor. Sen de anormal güçlü çalışan bir birim var o da diğer birimlere fps drop attırıyor. Biostan kapatabilirsin overclocku
Adrenalin yüklü. Overclock aktifse kapatmayı öğrenip olup olmadığını yazacağım :D

Geri
Yukarı