RTX 4070 Ryzen 5 7600X sistem uyumlu mu?

EgemenDmrl

Kilopat
Daha fazla  
Sistemin son hali bu şekli aldı, bir yanlışlık veya bir öneriniz var mıdır? Tek fark PSU FSP Hydro G PRO olacak diğer her şey aynı. Oradaki fiyatlara takılmayın bana 44.4K ya geliyor.
Evet bu fiyata 4070 Ti bir sistem toplanabilirdi ancak monitörümün 1080p olmasını tercih ediyorum. 1080P'de de 4070 yeterli olacağından diğer parçaları kaliteli almaya özen gösterdim.

Belki 360 yerine aynı soğutucunun 240 modeli de yeterli olabilirdi, Bilemiyorum. 7600X biraz gözümü korkuttu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    115,9 KB · Görüntüleme: 60
Soğutma için ben 7700x ile 240'lık kullanıyorum. Yetiyor. Çok da korkmaya gerek yok. Zaten biosta precesion boost overdrive'dan (PBO) termal limiti 90 dereceye ayarlarsın.

Yurt dışı vergi %50 oldu diye biliyorum. O fiyata gelmez o ekran kartı.
Hocam rica ediyorum, konuyla alakalı konuşsanız acaba. Son kez cevap vereceğim ekran kartı vergiler dahil 17k ya geliyor.

Soğutma için ben 7700X ile 240'lık kullanıyorum. Yetiyor. Çok da korkmaya gerek yok. Zaten BIOS'ta precesion Boost OverDrive'dan (PBO) termal limiti 90 dereceye ayarlarsın.

Olabilir ancak bir şey ayarlamadan saf şekilde, bekli de biraz OC şekilde 360mm ile kafam rahat olmasını tercih ediyorum sanırım. Hem ileriye dönük.

Yeni konular

Geri
Yukarı