RTX 4070 Ti ve 7600X sistem uyumlu mu?

Sağlam güldürdün dostum. Nvidia kartlarında VRAM arttırımına gitse AMD piyasadan silinir 😂Sadece VRAM muhabbetinden bide kolpa raster performanstan tercih ediliyor zaten VRAM avantajı da kalmayınca anca fanboylarına ekran kartı satar AMD.
Nvidia fanboylarına kalsa AMD piyasadan siliniyordu milyon kez. Görüldüğü üzere CPU tarafında inteli silip attı, GPU tarafında ise teknoloji güncelleştirmelerine hız katarlarsa Nvidia fanboylarına geriye kalan yıllardır ödedikleri fiyat farkları :) Siz AMD karalamaya devam, 50k'lık kartı 30k ya alalım bizde

Nvidia fanboylarına kalsa AMD piyasadan siliniyordu milyon kez. Görüldüğü üzere CPU tarafında inteli silip attı, GPU tarafında ise teknoloji güncelleştirmelerine hız katarlarsa Nvidia fanboylarına geriye kalan yıllardır ödedikleri fiyat farkları :) Siz AMD karalamaya devam, 50k'lık kartı 30k ya alalım bizde
Kiminle tartışmaya girdiğinize dikkat edin.
Bu arkadaşın mesajlarına bakarsanız boşuna tartıştığınızı anlarsınız.
Kendisi ağır Nvidia,ASUS ve MSI fanı.
Bu markalar dışında ne varsa sallıyor.
Argümanları da mükemmel.

Biraz abartı olmuş tamamen yanlış bilgi. Kişisel bilgisayarımda 7600X işlemci ve geçen seneden beri Sapphire 6800XT kullanıyorum. 6800XT'yi de Nvidia kartımı satıp aldım bu arada. HD7850 ve FX zamanından beri AMD kullanıcısı olarak AMD'nin dandikliğini ilk elden deneyimliyorum. ROG RTX 4090'ım kargoda kaybolmasa laf geçirilemez, gözü kara arsız bir nvidiacı olacaktım orası ayrı konu.

Kiminle tartışmaya girdiğinize dikkat edin.
Bu arkadaşın mesajlarına bakarsanız boşuna tartıştığınızı anlarsınız.
Argümanları da mükemmel.
Boşuna tavsiye veriyoruz dostum o zaman. AMD fanboyu olarak zayıf noktalarını biliyorum ve bunun gelişmesi gerektiğini söylüyorum, fakat körü körüne fanboy olan birine tavsiye vermek zaman kaybı. Arkadaş bu parayı gidip bir yere bağışlasa daha yararlı olur. Bol şans :D

Geri
Yukarı